Skocz do zawartości

Kliknij na zdjęcie aby powiększyć  John Deere 6125M

  Inne obrazki użytkownika

  16 Komentarzy podziel się zdjęciem


  dobre spalanie a z jaką maszyna smigasz

  z szufla kolaszewskiego

  Witam.

  Jak się sprawuje ?. Ciągnik godny polecenia jako główna siła pociągowa ?

  Zalezy na ile ha i jakie gleby i tereny i co chcesz nim ciagac? Przy 2500H miał problem ze zmiana biegów na zimnym oleju, zmieniliśmy zawor i problem zniknął i przy 2800H miał problem z przepływomierzem powietrza który trzeba było wymienić na nowy.

  80 ha, gleby i ciężkie i lżejsze. Ogólnie  można powiedzieć średnie, teren pagórkowaty. Kvern 4 obrotowy, expomy 5,30 i zestaw uprawowo siewny 3m i uprawa. Ciągnik do cięższej pracy ogólnie.

  Jakie miales objawy tego przeplywomierza? Jaki masz tam silnik common rail? Ile przeplywomierz kosztowal?

  Starociazpl objawy to pomaranczowa kontrolka i blad na wyświetlaczu 52249409.  kosztów nie znam musiałbym szefa zapytać.

  Wojtek1609 pamiętaj ze jest to czworka turbo i na pewno przydałby się przedni tuz i dobra tona na przod. Ja orałem nim agroluxem na ażurach rozstawionym 4x48 plus wał na glebokosc dobre 25cm i z miejsca pod gorke musiałem go krecic pod 1800obr i schodził do 1500 plus blokada mostu bo inaczej by nie wyszedł bieg to c1. Przy gruberze 3m (zdjęcia w mojeje galerii) daje rade ale trzeba dobry obciążnik. ja jeździłem z szufla tylko z przodu to było to trochę ciekawe ale przy zrywaniu scierzek technologicznych i pracy nim na głebokosc 20+ i predkosci 8.7-9km na rownym nie ma problemu ale gdy pojawia się górka to trzeba redukowac i go krecic. Dlatego bardziej byłbym za 6 cylindrowym bo mamy tez 6620 i radzi sobie dużo lepej chociaż to tez trochę inna klasa ciągnika.

  Co tu porównywać 4 do 6. Masa i jej rozkład robią swoje.

  W topagrar było ze wyjdzie odświeżona wersja 6 m. A jak ten dpf w nim ?

  co wy macie z tym dpfem?

  filtry od dawien dawna stososwane w autach, nawet poprzednią renówkę jaką miała już był filtr dpf,

  teraz mam dwa ciagniki z dpfem - jeżdzą i już.