Skocz do zawartości

Kliknij na zdjęcie aby powiększyć  Dodatkowy wentylator skraplacza

  Tagi: dodatkowy wentylator

  Inne obrazki użytkownika

  9 Komentarzy podziel się zdjęciem

  Profil usunięty
  lip 20 2015 20:17

  Przy takim druciarskim podłączeniu długo to on nie podziała. Dobrze widzę, że on jest skierowany w przeciwną stronę niż wentylator chłodnicy?

  Niestety źle widzisz a co do połączenia to bez obaw będzie chodziło

  czemu potrzebny był kolejny wentylator ?

  Na wolnych obrotach za mocno cisnienie rosło bo na wentylatorze jest sprzeglo wiskotyczne
  Profil usunięty
  sie 01 2015 06:34

  Aha, czyli obraca się w odwrotną stronę niż przewidział producent. Czyli jeszcze gorsze druciarstwo.

  Nie potrafisz odróżnić wentylatora ciągnące od pchajacego Panie profesjonalista. Tak ogólnie to masz jakiś chyba problem ze sobą, każdy robi jak umie a Twoje komantarze do tego są zbędne i czasami swoje opinie warto zachować tylko dla siebie.
  Profil usunięty
  sie 02 2015 06:49

  Dlatego piszę żeby każdy nie robił jak umie, ale tak jak powinno być. Poza tym jak się coś publikuje to powinno być zrobione tak żeby było się czym pochwalić. Przecież widzę w którą stronę wygięte są łopaty. Ten wentylator ma ciągnąć powietrze w kierunku przodu ciągnika, czyli założony jest odwrotnie. Ale skoro jesteś taki mądry to sam dojdź do tego czym grozi praca wentylatora w odwrotnym kierunku (oczywiście poza zmniejszoną wydajnością).

  Panowie z @elektromechanik nie wygramy on wie lepiej od nas i lepiej wie jak to zrobilismy :)
  Myślę że nie chodzi tu aby "chwalic" się swoimi rozwiązaniami, ale żeby podzielić się z innymi użytkownikami. Może to jest zrobione lepiej lub gorzej lecz ciagnik mi nie wybuchnie co najwyżej spali się bezpiecznik tu pewnie dla Twego zaskoczenia jednak jest zamontowany. Pozdrawiam i temat zamykam