Skocz do zawartości

Kliknij na zdjęcie aby powiększyć  Przyczepa 4,5 t

  Tagi: przyczepa

  Jak sie podoba efekt końcowy? :)

  Inne obrazki użytkownika

  9 Komentarzy podziel się zdjęciem

    ladnie , a nadstawek czemu nie zrobiles?

  Można powiedzieć, że budżet ograniczony. Miało skończyć się tylko na wymianie podłogi, ale skoro podłoga była zdjęta to trzeba było korzystać i robić gruntowny remont. Nadstawki prędzej czy później i tak zrobię, ale na ten rok to musi wystarczyć. Na jesień planuję się zabrać za Sanok D-50 i przerobić ją na wywrotkę. Tam bym zamawiał już gotową zabudowę z nadstawkami. 

  Ładnie :) A belka ze światłami nie jest za nisko?

  Nic nie jest za nisko :) Nawet jeśli będzie za nisko to nie problem przewiercić 4 dziury i podnieść wyżej, ale raczej będzie dobrze, nie planuje jej ciągnąć w błocie po same osie ;)

  Ruska jak nie ruska :D
  fakt za tą listwę należałoby się 1 ale nie chce psuć średniej. nie chce chejtowac ale życie i czas weryfikuje wszystko.
  Piękna przyczepa ;) i w końcu znana mi rejestracja. Kolega z moich stron
  Ile za belkę dales? i z jakiej blachy to zrobione? trzyma się to w miarę sztywno?

  @ukaszPrzyby, akurat mi nie zależy na ocenach, chociaż z drugiej strony oceny są po to aby oceniać zdjęcie a nie coś co się na nim znajduję ;) Kolejna sprawa, w komentarzu wyżej napisałem jak jest więc nie rozumiem do czego pijesz. http://www.agrofoto....91-pronar-t672/ Do konstruktorów Pronara też już pisałeś, że oceniasz ich produkt na 1? ;)

   

  @withanight belka kosztowała 140 zł + 20 zł za zakończenia belki. Wykonana jest z blachy 2 mm, jest bardzo mocna i sztywna, można na niej nawet spokojnie stanąć i ani trochę się nie ugnie. 

   

  Tak dla jasności. Belka pierwotnie miała być wyżej, niestety konstrukcja przyczepy na to nie pozwoliła. Trzeba było ją również sporo wysunąć do tyłu żeby boczne burty jej nie uszkodziły podczas wywrotu. Pod tylną burtę muszę dać odboje żeby nie opierała się o belkę. I tak mam problem bo będę musiał przenieść lampy obrysowe na górę belki ponieważ hak od zamknięcia burty urwał by je podczas wywracania. Nowe przyczepy maja krawędzie kół praktycznie równo z krawędzią ramy więc burta prędzej oprze się o koło niż urwie zderzak/obrys.