Skocz do zawartości

Kliknij na zdjęcie aby powiększyć  Sano 5 m3

  Nowy (n/z)abytek :)

  Inne obrazki użytkownika

  10 Komentarzy podziel się zdjęciem

  widać trochę wypracował ten paszowóz ile sztuk bedzie obsługiwał?

   

  30 w tej chwili. Ani jednej nocy nie był pod dachem. dlatego farba to koszmar. Odmaluje się :)

  farbą się paszy nie miesza, jak technicznie w dobrym stanie to gratulować nabytku

  Wiadomo. Blacha na kociołku fabrycznej grubości już nie ma. Przekładnia ok, noże nowe z hardoxu. Kupiłem od kuzyna więc kitu by mi nie wciskał. Rocznik 2005 więc troche już wymieszał. No kupiłem to na co mnie stać.

  lepiej tak jak na kredyt nówkę zadobyć, a potem wyć do księżyca jak się pierwszy raz w niego turem przyłoży

  Nie wiem jak ty ale ja nie wyłem :)

  nie mam wozu paszowego, i pewnie jeszcze długo go nie będę miał, więc jedyne przy czym mogę wyć to uderzenie łopatą w taczki podczas wożenia kiszonki :D

  No mi się marzył wóz paszowy, tym bardziej że mam mini-ładowarkę i mogę wrzucić TMR wszędzie tam gdzie nie wjadę wozem. Po kredyt na nowy wóz nie pójdę bo nie mam mlecznych krów tylko mamki i opasy więc jedyne wyjście to używka za gotówkę. Zbyt duży nie jest, ale musi wystarczyć. Wie ktoś gdzie można kupić takie naklejki SANO na wóz? Trochę go odmaluje z wierzchu. Najwyżej pierdyknę naklejki KUHN :)

  W sano zamówisz ale czy będzie to tanie to bym nie powiedział, pewnie za komplet z 500 zł sobie krzykną :D, jeśli nie zależy ci mocno na idealnej kopii to do zrób zdj. i w drukarni ci dorobi bez problemu coś na wzór tego
  Nie wiem co będziesz mieszał, ale dla 30 sz. może być mały. Będzie zawsze pełen w czasie mieszania a to nie jest dobre, bo dłużej i gorzej miesza. Na początek Ci wystarczy. Ja tam też nie wyłem jak zarysowałem nowy wóz. Zimą ciągnik się ześlizgnął ze skarpy. Tej zimy wyłamał się kawałek noża i drugi też się wyłamuje. Jak nie zdobędziesz naklejki, to odrysuj szablon. Wyjdzie najtaniej, tylko trzeba się postarać przy malowaniu, żeby farba nie podeszła.