Skocz do zawartości

Kliknij na zdjęcie aby powiększyć  Ursus & rozrzutnik

  Tagi: ursus, c-360, ciągnik rolniczy, traktor, czarna białostocka, rozrzutnik, obornika

  Zdjęcie zrobione 27.08.14 , więc jak widać jeszcze wtedy belki nie były zwiezione bo widać jedną na zdjęciu.Niedługo znowu będzie ta sama robota, ale najpierw żniwa :) Miejmy nadzieję że na żniwa pogoda będzie ładna i ogólnie u mnie już by się mogło zrobić ciepło, bo wilgoci na razie wystarczy a jest jeszcze okulizacja, jęczmień ozimy do skoszenia i cebule dokończyć pielać a pada i pada.A w innych rejonach Polski jak z opadami?Już nie męczy Was susza?Komentujcie i oceniajcie.

  Inne obrazki użytkownika

  5 Komentarzy podziel się zdjęciem

  U mnie w dzień trochę kropiło i teraz też ale taki deszcz to nie deszcz.. Ziemniaki już praktycznie uschły, trawy niskie, zboża też poprzypalało, a znając nasz klimat na żniwa pewnie będzie lać. :(

  Wszystko możliwe że będzie na żniwa lać, tylko że ja jakoś to przeboleję bo wiosnę miałem dobrą jeżeli chodzi o pogodę i jak się skosi suche ziarno (nawet i jak by paskudziło trochę, nawet tak jak w tamtym roku) a co Wy macie powiedzieć jak cała wiosna sucha że nic nie urosło i jeszcze żeby tego zebrać nie było można?Miejmy nadzieję że się ta pogoda trochę unormuje, bo u mnie już wilgoci sporo i roboty trzeba robić a tu cały czas co chwila pada od środy i przed chwilą znowu zaczęło.

  U mnie napadało 3 cm w miarce ale po tym już nie ma śladu :(

  Masz deszczomierz?Może to i nawet dobre, ale te opady u Was, masakra :(

  Zdjęcie
  Rolnik2517
  lip 16 2015 15:08

  miejmy nadzieje żeby kombajn wytrzyma