Skocz do zawartości

Kliknij na zdjęcie aby powiększyć  MTZ 82

  Nowy mtz 82, :D remont kapitalny wszystkiego, została tylko fabryczna tarcz sprzęgłowa ciekawe że tyle trzyma (4,5tys mtg ) skoro niektórzy często wymieniają w mtz ;)

  Inne obrazki użytkownika

  14 Komentarzy podziel się zdjęciem


  Ciekawe ile wyniesie całość 

  Landfarmer Dużo, :D :D ale skrzynie kupiłem bardzo okazyjnie za 6300 brutto, z wajchą z boku gdzie wszędzie kosztuje zaraz z pokrywą 900 zł więcej, czy faktycznie dużo lepiej się włacza biegi? Przekonam się dopiero w poniedziałek ;) 

  To mtz będzie jak nowy :)

  Zdjęcie
  Rolnik2517
  lip 11 2015 06:52

  a będziesz go malował ?

  mateuszc355 dokładnie ;) 

  Rolnik2517 Nie, bo już był malowany 3 razy  ;[  ;[  Jasny niebieski, do polski przyszedł czerwony, i znów został pomalowany na Niebiesko ;) 

  a jaką masz kabinke w rusku jak dużą to możesz napisac czy jest w niej dosć cicho i jak w niej z komfortem w porównaniu z małą

  Stivi baja, ta kabina, ładna szczelna, tylko trzeba ją wygłuszyć, całą podłogę i pulpit, i będe jeszcze ją tapicerkował, a jak ty chcesz nową kabinę do mtz to sobie kup naglaka albo coś ;) 

  nie wiem chyba nie bede kupował tylko pomaluje go do końca bo silnik pomalowałem wiosną i sprzedam go a ty swojego za ile kupiłes

  Droga ta skrzynia a po co wogóle nową nie ma u was fachowców co naprawią dobrze starą? 

  sprzegła siadaja w belarusach. sasiad ma belarusa to czesciej jest rozpolowiony niz na polu pracuje. w moim mtz 82 ts sprzeglo jest ok  :)