Skocz do zawartości

Kliknij na zdjęcie aby powiększyć  Rozdzielacz

  Tagi: rozdzielacz

  Po prawej wejście później wyjścia na siłowniki i powrót. A od czego jest ten mały otwór pod wyjściem? Mogę go zaślepić?

  Inne obrazki użytkownika

  8 Komentarzy podziel się zdjęciem

  Najprościej to rozdzielacz "przedmuchać" powietrzem i zobaczysz co jak działa, jeżeli jest produkcji kolegów  z wschodu to mały otwór trzeba podłączyć do przelewu.

   

  Gwint na 1,5 mm?

  Tak gwinty na 1.5. No właśnie z tym przedmichiwaniem to jest taki mały problem bo jak go zaczolem przedmuchiwacz ustami to mi nie leciało swobodnie z wejścia do wyjścia dopiero jak ruszylem dźwignia od sekcji to swobodnie podawało na wyjście siłownika. To chyba nie powinno tak być. Chyba że rozdzielacz ma działać na małym podcisnieniu?
  Oj nie wiem czy dojście nie powinno być po lewo
  W badestnostach zasanie jest po stronie zaworu przelewowego, więc i tu powinno być tak samo. Przy normalnie położonych suwakach masz zamknięte wyjścia na siłowniki a idzie na przelew. Ustami to ty nie dasz rady dmuchnąć, bo masz w nim jeszcze olej.
  Dla mnie tak na logikę zawór przelewów powinien być na wejściu żeby w momencie przeciążenia zabezpieczyć pompę. Ale od czego może być ten mały otwór po prawej?
  Może to wyjście na dodatkowy rozdzielacz. W zwykłym do połączenia szeregowego 2 rozdzielaczy potrzebna jest tuleja ciśnieniowa. Jest jeszcze możliwość, że duże wyjście to normalnie przelew do zbiornika a małe na filtr, albo odwrotnie. Nie ma tam żadnych literowych oznaczeń?
  Oznaczeń nie ma muszę zaryzykować i podłączyć tak jak posłem wczesniej. Jak się będzie coś działo to wtedy będę kombinowal.

  Po lewej jest zasilanie bo masz zawór przeciążeniowy. Mały otwór po prawej to może być do podłączenia przelewu jeśli pod jedną sekcie podepnie się siłownik jednostronnego działania.