Skocz do zawartości

Kliknij na zdjęcie aby powiększyć  Ursus c-360 x3

  Tagi: ursus, ciągnik rolniczy, c-360, traktor

  Słaba jakość bo trochę słaby cień i słońce świeciło a aparat też tylko w telefonie :DWczoraj z 5 minut lał deszcz i od rana było pochmurno,dopiero wieczorem słońce wyszło.
  A po tym deszczu taka duchota była, że aby poszedło się na dwór, to aż ciekło z człowieka...Dobrze że nie było żadnej burzy, bo nadawali ostrzeżenie dla Lubelskiego że grad, wiatr i deszcz.Od czwartku nadają ochłodzenie i deszcze.Mam nadzieję że się to sprawdzi bo patrząc co się dzieje w Polsce że taka susza to aż szkoda patrzeć.Także deszczu życzę a potem znowu ciepełka tylko nie aż takiego żeby wszystko wypaliło i żeby można było żniwa zrobić :)

  Inne obrazki użytkownika

  6 Komentarzy podziel się zdjęciem

  A w mojej okolicy od początku roku spadło raptem 100mm deszczu :o Ps. 5 za ursusy

  Od kiedy masz 3 ursusy ?

  jakie wymiary wiaty ? dawno stawiałeś ? :)

  Mattti:u mnie o wiele lepiej wygląda sytuacja z opadami choć u niektórych brak oprysku na grzyba i obecne upały skutkują szybkim żółknięciem roślin.U wielu osób na wsi u których nie było oprysku na grzyba ziarno już prawie twarde i zboże żółte, a u mnie jeszcze zielone zboże.

  Mateusz:ten z kabiną mój, ten z turem wujka ale prawie jak wspólne ten mój i wujka tylko tyle że jeden nasz a drugi wujka, a ten czerwony babci.Ale on u niej robi tyle MTH że u nas to on się dociera :D

  Michal124:wiata 12x8m.W tamtym roku gdzieś o tej porze jeszcze nie była obita :D Pierwsze słupki zalaliśmy 29 kwietnia a potem z miesiąc później dach i potem za jakieś 2 tyg. posadzka i obicie też ze 2 tyg. i tak oto zakończył się okres tej pracy.Jak byśmy cały dzień mieli na robotę przy wiacie to ze 2 tyg. i postawiona :D

  A ten twój wuj daleko mieszka od twojego gospodarstwa ?

  Wujek mieszka 7km dalej :)