Skocz do zawartości

Kliknij na zdjęcie aby powiększyć  Belarus 820

  Tagi: ciągnik rolniczy, traktor, belarus, 820

  Takie to masywne i kanciaste, ale moc ma :P
  Orientuje się ktoś, jak jest z ich awaryjnością?

  Inne obrazki użytkownika

  45 Komentarzy podziel się zdjęciem


  Awarie wystepują jakieś tam ale o poważnym remoncie to możesz na długie lata zapomnieć.

  no nie wiem, zalezy co sie trafi.

  Rusek masywny? A gdzie? :o
  gnotsia nie lamiotsia nie do za.....nia maszyny

  Mam ten ciągnik i mogę polecić, jak się coś zepsuje to normalne pieniądze za remont płacisz, a nie jak w tych z zachodu ceny części z kosmosu.. Komfortu jak w fendzie może nie ma ale moc to one mają ,,nie ma że boli, musi iść!" :D

  na stoisku moto agro się było wiedzę :-)
  Komfortu w nich wcale nie ma. Każdy ma swoje zadanie ale ja bym go nie chciał na podwórku. Kuzyn ma 2 sztuki tego wybitnego ruskiego produktu i na jego obserwacjach opieram swoje zdanie.

  Nie wiem jak belarusy bo nigdy nie mialem, ale kumple z klasy mieli, jeden mial idento jak ten, a drugi mial juz tego na krzyzaku, obaj narzekali, natomiast znajomy mial czerwonego MTZ lata 99, to tego natomiast chwalil, nie do zdarcia. Sam mialem pronara 82 SA czyli kopie belarusa i to na full wypasie bo kzyzak, elektorzawory, podnsnik niby boscha na monobloku, ale jak sie zaczol sypac to taczka trzeba bylo jechac za nim i czesci zbierac, stad nigdy wiecej nie chce widziec ruska na podworku. Komfort jak komfort, bylo ciszej jak w 60, fotel lepszy i tyle. Uciag to mial potworny i maly apetyt na paliwo i tyle jego plusow. Moje zdanie jest takie, do 2000 roku robili zacne, mocne, lepiej zlozone, a po 2000 roku to juz jak sie trafil, jak dobry to dobry. A i zalezy na ilu ha gania i z czym, moj dopuki ganial ze sprzetami od c 360 to nic sie nie dzialo.

  AA i jeszcze jedno, teraz te belarusy nie sa warte swojej ceny, dawniej jak kosztowal nowy te 50-60 tys to tak, warto bylo brac, ale teraz jak krzycza sobie prawie 100 tys albo i lepiej to nie warto, przerost formy nad trescia.

  Kolega z klasy ma takiego tylko że z turbo rocznik 2006 i nie narzeka.Komfort znikomy ale w porównaniu do 60 to i tak będzie dużo różnica.Lepsza amortyzacja fotela i szczelna kabina.

  ma to bynajmniej klimatyzacjke