Skocz do zawartości

Kliknij na zdjęcie aby powiększyć



    Wapno węglanowo-magnezowe

    Dzisiaj przyjechało z Kielc ;)

    Inne obrazki użytkownika

    22 Komentarzy podziel się zdjęciem


    ile zapłaciłeś za to wapno?

    ja w żniwa zamierzam sam przywieźć 2-3 przyczepy. W sumie min 280 km, ale po przeliczeniu opłaca mi się samemu

    ile zapłaciłeś za to wapno?

    2000 zł za 25 t

    ja w żniwa zamierzam sam przywieźć 2-3 przyczepy. W sumie min 280 km, ale po przeliczeniu opłaca mi się samemu

    a skąd będziesz brał to wapno? i po ile jest jak samemu byś brał ?

    mi chodzi głównie o transport, bo za transport tira zapłaciłbym około 900-1000 zł.

    Będę brał z Kornicy, cena taka sama jakby ktoś mi przywoził.

    A za 900 zł 3 razy przywiozę prawie 40 t

    XTRO od Ciebie do kornicy i z powrotem to 120km. ile przywieziesz na składzie? ile spali makaroniarz ?

    dokładniej Ty będziesz brał kredę, a to co przywieźli koledze to mielona skała jedno do drugiego tak się ma zazwyczaj jak dzień do nocy. nie mówię że towar z pod Kielc jest zły ale ma dużo niższa reaktywność i bardzo wolno działa w zależności od rozdrobnienia (im drobniejsza frakcja tym szybciej działa)

    ja na Łosice będę jechał to trochę więcej, spali myślę około 250-280zł za kurs. Wiesz może ile teraz kosztuje ?

    Jak oceniacie to wapno? Wapno nie jest drogie tylko transport bo tata przywozi z tych kopalni kruszywo na drogi i jak przyjedzie to mi powie jaki ma skład

    tu masz normalna trasę:

    https://www.google.p...477!2d52.171521

     

    rozmawiałem dziś z Adamem ale zapomniałem zapytać - myślę że ceny bez zmian - konkurencja.

    ile ton myślisz załadować jednorazowo?

    A za te 100zł opłaca się ździerać opony. To parę lat w polu roboty nim tyle zedrze.