Skocz do zawartości

Kliknij na zdjęcie aby powiększyć  Zgrabiarka METAL TECHNIK - problem

  Problem polega na tym, że wyłamało się w trakcie transportu zabezpieczenie, które zapobiega przemieszczaniu się maszyny podczas transportu maszyny na tylnym tuzie ciągnika.

  Inne obrazki użytkownika

  18 Komentarzy podziel się zdjęciem


  długo masz tą zgrabiakę ze już się łamie ? u mnie sąsiad też kupił Metal Technika i zgrabił 20 ha i mu się skrzynia posypała.

  Nie. Kupiona ok miesiąca temu z firmy Powerfarm z Wolsztyna. Ponoć bardzo dużo użytkowników skarży się na tę zgrabiarkę.

  Masakra co teraz produkuja..
  Myślałem nas jej kupnem... ciekawe te włoskie co na olx są ile to.warte....

  Co do firmy Powerfarm z Wolsztyna - bardzo polecam. Duży rabat, transport niezwłocznie po wpłaceniu zaliczki, bardzo starają się załatwić sprawę na korzyść rolnika. Zobaczymy co z tego będzie. Mam nadzieje, że uda się załatwić sprawę polubownie.

  Niby jarmet i promar są ok, przynajmniej w teorii powinny poprawnie działać. Co do przekładni - co któraś jest wadliwa, ale od tego jest gwarancja, aby takie rzeczy usuwać.

  Na wystawę w Lubaniu (woj pomorskie) jeden z dilerów przywiózł ją skręconą płaskownikami, zamiast odbojników z prawej i lewej strony. Widać, że dopiero uczą się robić zgrabiarki.

  Dobrze że chociaż diler porządny... teraz mam duże wątpliwości co kupić...

  Z krajowych najlepszy ma być samasz, ale jak to jest kto to wie? Sipma niby dobra, ale jak patrze na swój kiluletni rozsiewacz tej firmy, który jast tak skorodowany jak ok 30letnie amazone, to mam wątpliwości co do zgrabiarki sipmy. Pronar za te pieniądze eż mnie nie przekonuje. Kellfri może być dobra, to jest sip tylko w zielonym kolorze, a sip produkuje maszyny dla pottingera. Sip to ta firma, która kiedyś produkowała (i produkuje nadal) te małe przyczepki samozbierające do c360.

  ja bym rozwazal samasz ,  sipma i unia famarol 

  Jest decyzja firmy METAL-TECHNIK - dostanę nową maszynę na wymianę, ponoć zmodernizowaną i bez wad, która ta miała. W tym miejscu dziękuję firmie Powerfarm za skuteczne działanie w mojej sprawie i pozdrawiam (o ile to od nich ktoś czyta).

  No to ładnie sie zachowali. Duzy plus dla firmy.