Skocz do zawartości

Kliknij na zdjęcie aby powiększyć  Zgrabiarka METAL TECHNIK - problem

  Następnym problem są sworznie, które podskakując na dziurach potrafią wyskoczyć i się zgubić (2 razy się to zdarzyło).

  Inne obrazki użytkownika

  4 Komentarzy podziel się zdjęciem

  a chciałem to coś kupić dobrze ze trafiła się używana niemiecka

  Ze wszystkich tylko ta nie ma bocznych odstojników i ruchomej ramy. Jarmet,promar, inter-tech, kelffri (podzespoły pottingera), sip, są ok. Ponoć te przekładnie comera nie są za dobre, tak mi powiedział serwisant z agromy, że niby starosielski robi lepsze, facet z serwisu rozbierał już obie i niby ta od starosielskiego tańsza w naprawie.

  To pewne że tańsza. Tak samo jak z listwami tnącymi COMER, dysk do kosiarki z listwą w.w. ok 1200zł na zamówienie a do Krone oryginał 700zł i od ręki, więc tańsza w zakupie nie zawsze znaczy tańsza w serwisowaniu :)

  Czyli chytry podwójnie traci, jak zwykle. Nie wiem, co nas podkusiło do zakupu tej maszyny. Zwykle kupowaliśmy używane i zachodnie, jednak zachęceni dobrą jakością innych polskich maszyn tj metal-fach - rozrzutnik 3lata bez awarii, przyczepa również, owijarka 8lat bez awarii, chwytak - 3lata bez awarii, beczkowóz pomot chojna - 3lata bez awarii, ładowacz czołowy Agromasz wraz z łyżka i krokodylem tej firmy 5lat - bez awarii, rozsiewacz sipma - 4lata bez awarii, włóka łąkowa jarmet - 4lata bez awarii, brony 5polowe 20 - pom augustów - 4lata, bez awarii, śrutownik ssąco tłoczący po 18 latach wymieniony jedynie środek i worki filtrujące, 2 śrutownik 5 lat, bez awarii, paszowóz metal tech mirosławiec 5lat, bez awarii. Takze jak widać polski sprzęt jednak niej jest najgorszy, tylko trzeba wiedzieć który. NP kupuliśmy w ciemno taki krokodyl: http://polskiproduce...ha-euro-jcb-383 jest ponad pół roku, codziennie używany, farba nie złazi z niego, jest bardzo estetycznie wykonany (nie na sztukę, chociaż to była o ile się nie mylę 90szt wyprodukowana).