Skocz do zawartości

Kliknij na zdjęcie aby powiększyć  Jumper F1

  Tagi: rzepak

  PorównanieDodany obrazekrzepaku sianego tradycyjnie z sianym agregatem Mzuri Pro-Til. Ta sama odmiana, to samo pole, ochrona i nawożenie.

  Więcej na stronie https://www.facebook.com/kuberskiagro

  Inne obrazki użytkownika

  10 Komentarzy podziel się zdjęciem

  Reklama. Prawie się nabrałem :)

  taaa

  Żadna reklama, niedowiarków zapraszam do mnie na pola i przekonacie się sami.

  Po roslinach widać ,kolor wskazuje że miały różne stanowiska .

   ja mam taki sam siany zwykłym siewnikiem tylko obsada 30sztuk. policz obsadę i wtedy zobaczysz dlaczego różnica jest.

  tez z lewej napewno byl za gęsto posiany

  Panowie nie rozumiem waszej ironii, obie rośliny pochodzą z tego samego pola bo mam zasiane część pasowo a część na orkę. Wysiew też był taki sam, wiem chyba lepiej ile siałem, zresztą bezsensu było by porównywać z rożnych pól, z różną normą wysiewu itd. Rośliny siane pasowo od początku miały lepszy wigor, lepszy system korzeniowy i nie tylko, jest wiele innych plusów siewu pasowego.

  super efekt wygląda po siewie pasowym ja sieje punktowo i jest lepszy efekt niż siew tradycyjny, po zimie mam obsadę 23-25 roślin\m2

  u mnie w okolicy jest zasiany też punktowo i szału nie ma a jak obsada jest około 30 szt przy hybrydzie tez bardzo ładnie sie rozgałezia

  hmm. U mnie w okolicy też jest zasiany pasowo-Mzuri i własnie przez firmę Różniak z Sadek i też bym powiedział że szału nie ma w tej technologi. Obok był tradycyjnie i lepiej wyglądał. Trzeci rok z rzędu było pasowo siane QQ-pszenica-rzepak.

  Dla mnie kolego robisz typową reklamę. Moim zdaniem każda technologia ma wady i zalety.