Skocz do zawartości

Kliknij na zdjęcie aby powiększyć  Ursus C-360 & Wóz

  Tagi: ciągnik rolniczy, traktor, ursus, wóz, przyczepa

  Zsyp do zboża już się robi...Została jeszcze kosmetyka ;)

  Inne obrazki użytkownika

  13 Komentarzy podziel się zdjęciem


  Przy użyciu nie dużych środków zyskałeś całkiem zgrabną przyczepkę :)

  5!

  _______________

  Pozdrowienia :)

  On i tak mógłby zostać :P 5'ka ;)

  Widzę majsterkujesz przed żniwami :D

  wozem zboze wozisz?

  będzie woził  ;)

   

  poszukiwania kombajnu wstrzymane ???

  w tym roku jeszcze dasz komuś zarobić  ^^

  Kuuurde duży ten wóz :D hehe

  lepszy dobry zadbany wóz jak rozlatująca sie przyczepa :) 5 :)

  Jaką ona ma pojemność w metrach ?? Chyba za dużo to na nią nie ładuje.... Ja już odchodzę od wozów bo to staroć, tylko w Polsce B jeszcze się tym wozi. Zrozumiałem że jak na przyczepkę chociaż tych 2t nie nasypie to nie ma co kombinować bo z gówna bata nie ukręcisz... Taka prawda... Pozdrawiam :) 

  @Mathieu92 Śmiejesz sie ze tak się robi w Polsce B a doczepić się można do ciebie że sam robisz T-25 gdzie się robi sprzętem własnie tylko w Polsce B przy bialoruskich graniach typu Bielsk Podlaski itp tam  jest tego pełno i co z tego patrzyłem u ciebie na fotkach to pożyczasz 2 kołówkę od babki .Na ten wóz 1,5 powinno wejść ale jak autor zapewniał jest z dobrej stali konstrukcyjnej to burty zdjął i na drzewo a 2 kołówką wszędzie cofnie.

  Śmieje się że tworzy i poprawia coś nowego na wzóra woza. A nie z tego że tym się posługuje. Wcale mi nie schlebia to że wożę wozem i dwukółką w żniwach ale co mam robić ?  na plandeke sypać czy sprzedawać z pola w imię "braku obciachu"  

   Dowiedziałem się srogo jak te wozy są śmieszne gdy kosi kombajn większy od bizona, gdy kosił mi JD 1075 pszenicę jarą to ledwo co celował na wóz. Gdy nasypał mi na d47 jeden zbiornik to już miałem 3t ziarna. A na wóz ile wejdzie ?  1,2t ? Więc sam przyznasz że jest to archaizm. A przy swojej wydajności jaką osiągam nie wiele mnie ratują.