Skocz do zawartości

Kliknij na zdjęcie aby powiększyć  Pszenica ozima BAMBERKA

  Tagi: pszenica ozima, bamberka, fungicydy, wiosna 2015, zabieg t3

  Bamberka podczas zabiegu T3

  Inne obrazki użytkownika

  8 Komentarzy podziel się zdjęciem

  Ładny widok kłosy fajne  :D odda sporo  B) będzie jeszcze zabieg na robaczka :)

  na robaczka już nie będzie... dzisiaj za dwie godzinki nie ma mnie w domu aż do września także jak ostatnio mnie określili głównego chemika brak :)

  Pszenica ładna jak ta na Dniu Pola w Wiszniowie  :D U mnie Lancet dał ciała i miotła powoli się pokazuje  :P o to na wczasy u Mateusza się szykują  :lol:

  Jedzisz za granice zarabiać na gospodarstwo? szkoda że w naszym kraju nie da się godnie zarabiać żeby ładnie rozwinąć gospodarstwo
  krzysiek277 zmieniam miasto studiów na jesień i pasuje coś dorobić na czarną godzinę... Ale masz rację na ten areal gosp wielkość zysku to porażka po prostu...

  Poczekamy teraz jest dobry czas na obietnice :D  a Pan minister mówił że można chapnąć 2tyś zł do ha :blink:  i tak oto rodzi się nienawiść w narodzie :( że dostał 2 tyś za darmo jak biedak zapomogę  ;)   podstawią takiego w żniwa co zbiera 12ton pszenicy z ha <_< (a nasypał tylko 400kg siarczanu i urosło )  :lol:  a miasto to słyszy i mamy zazdrość  :rolleyes: że chłop śpi a jemu rośnie Jeszcze to strajkowanie maszynami za grubą kasę i znów opinia publiczna najazd zrobiła że to warte 3 czy 4 mercedesy jeden ciągnik  :o Taki los studenta polskiego tu studia tam praca  ;[ zielona wyspa długu  :mellow:

  Ładna pszenica :) 5 pozdrawiam

  Pszenica ładna jak ta na Dniu Pola w Wiszniowie  :D U mnie Lancet dał ciała i miotła powoli się pokazuje  :P o to na wczasy u Mateusza się szykują  :lol:

  I u nas Lancet sie nie popisał, miotła też się pokazuje  -_- a za to u wujka Przytulia wyskakuje i to dość sporo :P