Skocz do zawartości

Kliknij na zdjęcie aby powiększyć  Bizon

  kosz sitowy i podłoga już zamontowane

  Inne obrazki użytkownika

  4 Komentarzy podziel się zdjęciem

  A kosz sitowy jakby chcieć wyciągać to przodem , jak podłogę ? dużo jest roboty żeby go wyjąć jak już podłoga wyjęta ?

   

    Bo wiem ,że u mnie był wymieniany , i jakby to nie było dużo roboty to może by go było warto wyjąć i pomalować ...

  kosz siotwy bułka z masłem pod warynkiem że masz wyjeta obudowe wentylatora. Gdzieś tam słyszałem że niby sam kosz idzie do tyłu wyciągnąć ale nie umiem tego potwierdzic ani o pisać A demontować podajniki ziornowy i kłoskowy i obudwe wialni po to by wyjąć i pomalować kosz . Kosz prędzej ci porozrywa uszkodzony napęd niz on zgnije. Mój był od nowości nie pognity tyle ze porozrywało go uszkodzone łozyska na mimosrodach. Wymieniaj podłoge a kosz umaluj ile siegniesz czekam na fotki pozdrawiam.

  W takim razie zajmę się nim przy okazji wymiany obudowy wentylatora , za rok lub dwa , bo raz ,że pogięło mi ją (skrzydło wentylatora) a dwa ,że już korozja na dnie ślimaków zbożowego i kłosowego .

   

    Rozpórkę też wymieniałeś ? Ja wymieniałem ze 2 sezony temu bo stara zgniła i się oberwała , nie lada wyzwanie wymieniać ją od środka bez demontażu innych części :)

  rozpórka nowa jest tylko ta górna do której przykrecasz grzebień, pozostałe ze starego kosza przełożone. No nie jest wesoło zalozyłem ją gdy kosz był na zewnątrz, zastanawialem sie czy nie zostawić sobie jej na koniec bez niej łatwiej wsadzic i dokręcić podsiewacz do kosza. podrawiam..