Skocz do zawartości

Kliknij na zdjęcie aby powiększyć  Sipma Z-224/1

  Tagi: sipma z-224/1, z-224, sipma 1992

  Oryginał , 1992r. , szkoda tylko ,że osłona się uszkodziła podczas zimowania w stodole i już nie będzie oryginału , tylko nowa żółta ;)

  Licznik kostek zrobiony wg. pomysły @Sadek , działa i spełnia swoją rolę :)

  Inne obrazki użytkownika

  25 Komentarzy podziel się zdjęciem


  Z kąt naklejka na bok ?

  A jak jest zrobiony ten licznik kostek?

  To coś srebrnego to trójkąt ostrzegawczy ?

  Mógłbyś wstawić zdjęcie tego licznika? :) 5 leci

  Ale piękna z chęcia bym taką przygarnął

  Naklejka to "prezent" od Sipma S.a. :)

   

    Tak to trójkąt ;)

   

     Mogę wstawić , ale nie wiele różni się od tego : http://www.agrofoto....41-w-komplecie/  , są też gotowe komplety na olx za około 80 zł , a samemu koszt wyjdzie może 20-30 zł kupując cześci na allegro :)

   

      Adi , teraz za około 10 tys można taką znaleźć i to młodszą :)

  Patrzyłem różne są ale dla mnie liczy się stan i lle pracowała ale wole starsze roczniki 1988 1989.Na olyx teraz prawie nówka może kilka razy używana cena to 19 tyś  :D

   

  Co jak co ale ta naklejka Sipma świetnie pasuje tak trochę nowocześniej

  Też mi się podoba , ba moim zdaniem lepiej wygląda na czerwonej prasie niż na zielonej :) Oczywiście z tyłu na klapie też jest :)

   

    Jak kupowaliśmy tą , to cena była wystawiona 15 tys , ogłoszenie było z gazety bez zdjęcia , tata zadzwonił bo było po drodze (bo pojechaliśmy inne oglądać) , gdy ją zobaczyłem , mówię fajnie pięknie ale za te pieniądze nie bardzo chcę ją oglądać szczegółowo , ale obejrzeliśmy , pogadaliśmy i na koniec tata mówi 12 tys dam , ale właściciele (dwaj bracia rolnicy ) nie chcieli , zostawiliśmy numer tel. żeby przemyśleli i za jakieś pół godziny po odjeździe zadzwonili ,że ok . - dobrze zrobili bo widzę że teraz jest dużo dobrych pras za małe pieniądze , a my nie żałujemy , bo prasa może nie pierwszej młodości ale w stanie takim , że za 12 nawet teraz bym jej nie oddał i dlatego nie planuję jej sprzedawać , szukać lepszej (bo na roczniku mi nie zależy - rzekomo te nowsze nie są tak trwałe , a stanu lepszego nie znajdę ) , jedynie trzeba jej dopomóc kupując prasę zwijającą .

  Zdjęcie
  Mlody_rolnik_ktory_kocha
  cze 19 2015 13:07

  Kostka to przeszłość.

  Może i przeszłość ale nie każdy ma nowoczesne budynki na rolkę. ;) Pewnie większość by więcej się napracowała przy rolkach jak przy kosatkach,jak dla mnie do siano tylko w kosatkach rzucam na oborę i mam spokój.