Skocz do zawartości

Kliknij na zdjęcie aby powiększyć  Rama hl6

  Tagi: przyczepa

  Będzie laweta do bel :)

  Inne obrazki użytkownika

  5 Komentarzy podziel się zdjęciem

  Jakie wymiary? Będzie kratownica pod ramą? U siebie tez musze taka skrzynke na dole zrobić. Jedynie co może tu być problemem to wąskie osie. Włożysz 3 warstwy skręcisz ostro to trzeba uważac żeby sie nie przewróciła. Wiem to z doswiadczenia bo miałem pozyczona kiedyś d83 która ma szersze osie i był taki problem

   

  To jest chyba fabryczna hl do bel i ma podaj 8m długości. Sam mam taką na oku. One są do kupienia w cenie złomowej na olx. :)

  Wymiary fabryczne 8m na 2.35 . Kratownica już zrobiona :) Przyczepa pochodzi z barakowozu, z niemiec. Kosztowała mnie 5000 zł, a jest gotowa do rejestracji, nowe opony, zero rdzy i hamulce brzytwa. Są na olx, nie ma co zniechęcać się zdjęciami. kupiona niedaleko bydgoszczy. myślę że to udany zakup :)

  Niech zgadnę pewnie kupiona w Tarkowie?

  Sam muszę tam kiedy może podjechać, tylko trochę sporo km ode mnie do celu jest. Nie ukrywam, że też by mi takie coś pasowało. Zawsze fabryczna rama będzie solidniejsza niż przedłużka w przerobionej przyczepie.

  1. Kupiłeś już samą ramę czy tu była jeszcze buda?

  2. Domyślam się, że przywieźli ci to lawetą. Jak z ceną transportu? Ile zł za km?

   :)

  Tak, przyczepa z Tarkowa :) Mam 80 km do nich. Była sama rama, jak na zdjęciu. Transport lawetą w cenie bo jechał prosro z Niemiec :)