Skocz do zawartości

Kliknij na zdjęcie aby powiększyć  Ursus C-360

  Tagi: ciągnik rolniczy, traktor

  Kabina Firmy Henmar po trzech latach nie wygląda zadowalająco. Dla niektórych cena kabiny to pryszcz a dla mnie duże pieniądze i pod względem farby nie jestem zadowolony. Malowanie na gołą blachę mistrzostwo :/ Jak tam z wytrzymałością waszych kabin ?

  Inne obrazki użytkownika

  13 Komentarzy podziel się zdjęciem


  farba niby nie koniec świata zawsze można wyczyścić wszystko i pomalować no ale wiadomo jak sie płaci i to spore pieniądze to powinno by uczciwie pomalowane  ;[ a jak z blachą? cienka jak papier czy jednak tutaj jest z tym troche lepiej?

  Profil usunięty
  cze 04 2015 08:54

  A jak kilkukrotnie się wypowiadałem pod zdjęciami kabin, że wszystkie są ogólną tandetą, to wszyscy problemy mieli. Jeżeli po trzech latach dzieje się takie coś, to kabina powinna kosztować poniżej 1000zł.

  Ja mam naglaka 11 lat i wszystko ladnie jest. ;)
  nie przesadaj pare pryszczy to nie tragedia rok temu zakładałem koledze kabine za około 5500 gola albo bratesko w full opcji i z dzwiami otwieranymi na koło i miesiac temu powyrywały sie zawiasy i razem z dzwiami odpadły w polu więc nie narzekaj

  @MrUrsusik1224 -ale naglak to porządna firma

  @Borek17 -inaczej byś mówił jak ty bys dał za kabine ok.3tyś a po 3latach by ci zaczęła rdzewieć.

  to co teraz ci prywaciarze wyczyniają to jest świat nie pojęty ;) 

  Naglak porządna firma ? Aż śmiechłem, niedomalowane spawy, otwory na śruby w złych miejscach ponawiercane, nie wspominając o krzywo zamontowanym błotniku i "podłodze" która w żaden sposób nie pasuje ;) Mówię tu o kabinie KO-330/1 2014 rok produkcji :) Choć patrząc na to co się dzieje u tych co zaoszczędzli i kupili tańsze wymienione rzeczy w mojej kabinie to nic ;)
  Może teraz idą na ilość a nie na jakość.
  wisera ja bym wogóle nie dał 3tyś za kabine bo dołoże jdrugie tyle i mam drugi traktor

  Jak bym miał kupowac kabine do C-360 to wolałbym to sprzedać i kupić MTZ 550 niebo a ziemia :)