Skocz do zawartości

Kliknij na zdjęcie aby powiększyć  MTZ 952.3

  wink.gif

  Inne obrazki użytkownika

  17 Komentarzy podziel się zdjęciem


  kurde widac że MTZ sie rozwija ale czy nie mogli by poprawic komfortu a mianowicie tych wajch od zmiany biegów i tych zegarów?
  a w czym ci przeszkadzaja te zegary ? . A w nocy bardzo ladne podswietlenie przejzyste i kolorowe
  Identycznie jak w moim, tylko zegary inne, kierownica ta sama i wzor dywanika nawet taki sam, tylko widok za szybe inny trochę :)
  niestety białoruska technika to nie zachodnia finezja, ale na swój sposób to tez dobrze, bo jak się zegar zwali to nie wymieniasz zaraz całej konsoli i podstawa zrobisz to sam ;)
  z tym to racja wlodiw . Wyglad swój ma a w razie jakies drobniejszej awarii sam mozesz naprawic .!!!!
  jasne ze naprawisz ale tam jak widac jest równiez zegar elektroniczny takze tez nei tak prosto a jak sie linka urwie od obrotomierza czy od predkosciomierza to tak samo jak w np. JD mozna wymienic
  hehe tylko JD 5620 wes rozbiesz deske rozdzielczą MTZ a JD . Tam masz większość napchane elektryki . Wyjmiesz ją poluzuje się jakaś wsuwka i juz ci EHR lub jak masz elektryczny rewers nie dziala oraz inne rzeczy na elektronice. Moim zdaniem ciągnik powinien sie cechowac prostą, wytrzmała , konstrukcja a wygld to przy okazji . Nad wygldem to mozna sie zastanawiac nad samochodem a to to jest pojazddo roboty a nie na wystawy . Powienien dobrze sie spisywać i byc proty by jak najmniej było do psucia !
  Popieram w 100% przedmówcę
  No tak ,, gniotsa nie lamiotsa" każdy produkt ma swojego klienta, jeden ceni proste, nieskomplikowane i tanie w naprawie, a inny wypas i komfort, ale w razie awarii, jak się dowiesz o cenie to można iść się pochlastać.... No ale każdy ma na co go stać i co mu rozsądek podpowiada. Miałem zresztą przykład jak niedaleko mnie facet kupił 5 letniego MFa na wypasie i walneła mu skrzynia, traktor rok czasu stal za nim go uróchomili i zaraz sprzedali następnemu nieszczęśnikowi.........