Skocz do zawartości

Kliknij na zdjęcie aby powiększyć  Folia do sianokiszonki

  Która lepsza

  Inne obrazki użytkownika

  9 Komentarzy podziel się zdjęciem

  Ja owijałem w tym roku folią Unterland ;)  Ile płaciłeś za nią?

  za Unterland 750 / 349 zł wiem że drogo ale jest tańsza od ensibal750 / 375zł w grene A do tego sklepu mam bliżej i cena za 500-kę to 279zł  :D ensibal już wyrobiona ale Unterland lepiej się owija  B)

  Nie kupuj w Grene, bo mają chorą marżę. Pojedziesz dalej i kupisz taniej. Z agroloku z przesyłką za balensila czyli to samo co ensibal miałbym za 345 zł.
  No kolego nie to samo ensibal jest dużo lepszy od ballensil miałem w tamtym roku 10 rolek ensibal'a i zabrakło i kupiliśmy tez baleensil i była duża różnica bo po niej pojawiały się gdzie niegdzie plamki, a kieszonka była robiona tego samego dnia :-)

  Ja z agroloku w tym roku przy 12 rolkach płaciłem 320 zł za 750 bal'ensila (która tak jak mówi Thomas2135 jest tym samym co ensi'bal , nawet na opakowaniu są te same dane pochodzenia itp)

  Za ensibala 750 oryginal placiłem w marcu w sklepie 320 ,poza sklepem 300☺
  Ja tez placilem za ensibal po 300zł. Moim zdaniem jest to najlepsza folia na rynku

  Z tych które miałem dla mnie też najlepsza ensibal

  Panowie nie tak dawno sprawdzałem jakość kiszonki z foli ensibal bela była mniejsza i nie dobita taki flak który się nawet dobrze nie obracał na owijarce miejscami była jedna warstwa foli i było widać trawę belka była dobra zero strat mimo tak słabej jakości beli pasza była super tak wiec niema co żałować na dobrą folię