Skocz do zawartości

Kliknij na zdjęcie aby powiększyć  Ursus 11054

  Inne obrazki użytkownika

  8 Komentarzy podziel się zdjęciem

  Nawet mu do twarzy z tym ładowaczem czołowym :P 5

  Może i tak, ale szału nie robi :/

   

  Źle też nie wypada.

  Miałem okazję siedzieć w kabinie tego modelu na Agrotechu w Kielcach i powiem, że jestem trochę zawiedziony środkiem. W podłodze przy dźwigniach widać prześwity, plastiki słabe, miejsca nie za dużo jak na taki sprzęt. Cena podobna do Proximy o tej mocy a kabina chowa się przy nim w porównaniu do Zetora. Na zewnątrz wygląda dość fajnie tylko koła mogłyby być 38 cali. Parametry techniczne podobne jak u konkurencji. Miejmyu nadzieję, że z czasem poprawią tą kabinę, bo nie tylko ja mam takie zdanie o niej.

  drodzy koledzy radekk89 i raul7031 szału to ja nie widzę w waszych galeriach pokażcie coś lepszego to pogadamy z boku komentować i równać z błotem można jak samemu się nic nie posiada gratulacje i troszkę godności i sprawiedliwości

  Drogi kolego 5714mf255 to że nie mam nic w galerii nie odbiera mi prawa do komentarzu, tym bardziej, że byłem i widziałem tego Ursusa. Niczego nie równam z błotem. To była konstruktywna opinia, moja opinia  na temat. Nie wiem co to ma sprawiedliwość do tego. Nie jest wielkim fanem ani Ursusa ( chociaż życzę mu jak najlepiej ) ani Zetora, po prostu napisałem, że w tej cenie Zetor oferuje dużo więcej, więc nie dziwmy się potem, że nasz Ursus ma taką sprzedaż jaką ma. Życzę lepszej kultury osobistej, bo ja tutaj nikogo nie obrażam, a kolega przegina z godnością itp.

  Też siedziałem w tym ciągniku i faktycznie wykończenie kabiny trochę "kuleje". Są tam np. kawałki materiału naklejone na te trójkąty pod tylną szybą - po prostu wycięte i przyklejone. Ergonomia jakoś bardziej Mi podeszła w 10014 H, ale nie jest najgorzej. Np. załączanie WOM-u jest bardzo dobre - dźwignia chodzi w miarę lekko. Ogólnie to dobry ciągnik tylko wymagajacy dopracowania szczegółów i rozszerzenia wyposażenia.

  kolego 5714mf255

  Tak się składa, że jeździłem tym ciągnikiem, i mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że szału nie robi. Rewers kiepski, widoczność słaba, zwłaszcza do pracy z ładowaczem. I nie równam nieczego z błotem, tylko piszę swoją opinię. I ten Twój tekst "gratulacje i troszkę godności i sprawiedliwości"... Ile Ty masz lat? 13?