Skocz do zawartości

Kliknij na zdjęcie aby powiększyć  Deski i Wóz

  Tagi: wóz, przy

  Inne obrazki użytkownika

  6 Komentarzy podziel się zdjęciem

  Jaka grubość desek i ile kosztowała ta kupka drewna? Podłoga i Boki bedą z desek, a ramę wozu bedziesz przerabiał czy pozostaną te gronice?

  Deski 32mm. 750zł kubik.Na fotce całej kupki nie widać bo deski są dłuższe.Część jest na pakę a to co zostanie będzie na wiatę ;) Dokładnie cała paka czyli podłoga i boki będą z desek. Gronice/Kłonice jak zwał tak zwał zostały przedłużone a reszta zostaje tak jak jest bo to za dużo roboty żeby to przerabiać....a jak tyle lat wytrzymało to i dalej powinno być ok ;)

  Ogólnie fajny sprzęt do transportu i przede wszystkim ta zaleta, ze nie trzeba wysoko ładować np. przy przewożeniu czegoś :)

  Fajny jak fajny są lepsze ale w żniwa każdy kawałek przestrzeni na jednej czy dwóch osiach się liczy ;) Zawsze to będzie się czym wspomóc ;) Paka będzie miała dwa zsypy żeby nie trzeba było dużo szuflować do dmuchawy...

  Dmuchawa podejdzie ci do tego woza ponieważ jest bardzo niski?

  Pod spód nie wejdzie...pod przyczepę wchodzi na styk.więc tutaj tym bardziej się  nie zmieści.Tutaj będą dorobione dwa zsypy z boku....jeden z przodu i drugi z tyłu tak żeby łopatą za wiele nie machać...