Skocz do zawartości

Kliknij na zdjęcie aby powiększyć  Usus 1204 de luxe

  no to już w połowie jesteśmy... ;) do żniw powinienem się wyrobić... ;)

  Inne obrazki użytkownika

  25 Komentarzy podziel się zdjęciem


  a co to się stanęło???

  nic takiego... wymieniłem tarczki w wzmacniaczu  bo jak siałem to na żółwiu ciągnik się zatrzymywał ;) no i przy okazji mikropompka ,  łożysko oporowe, no i przy okazji zaślepienie tej pompki wspomagającej podnośnik bo już z niej leciało, a i tak jest zbędna i chociaż potem nie cieknie... ;)

  no i regeneracja kołyski i montowany orbitrol... ;)

  się teraz poprawi to potem się nie popsuje, kiedy remont wizualny???

  nad wizualnym się zastanawiam, bo jakoś nie mam natchnienia na niego... ;) na pewno wnętrze kabiny będzie wyciszone i wstawione radio, ale malować mi sie go nie chce ;) może w zimę lub w lato jak bede miał czas... no i ochotę... ;)

  Broń Boże go nie maluj ;) 

  A jakies obciazniki na przod dostanie?

  finn jeszcze jej dodaj 2 koguty na kabine i mód malina bendzie maszyna ;) pozdrawiam ;)

  Który to rok że silnik starego typu?

  @moorgi, no własnie jest w takim stanie lakier, że nie wymaga natychmiastowej ingerencji, ale drażni mnie siwy kolor felg... ;)  no a nawet jak bym malował to i tak by miała oryginalne czerwone kolory...  no i szkoda, że nie ma oryginalnego koloru , bo już była malowana, tak to wtedy bym nawet nie myslał o malowaniu ;) ale jak nie bede malował , to na pewno dostanie nowe naklejki  na maske... ;)

   

  @kojot, no oczywiście , że dostanie, mam te dolne od 914 i te przednie od 1224 i jak mi się uda załatwić to dostanie jeszcze pod filtrem ;) więc będzie cały komplet ;)

   

  @ananas, jeden dobry wzupełności wystarczy, nie ma konieczności robienia z niej choinki ;)

   

  @grzegorz, w dowodzie widnieje 81 ;) wersja na Szwecje w kraju od 2009 . więc już zabytek.. ale w lepszym stanie niż nie jeden z końca lat 80 ;)

  tzn. mi w kwestii wizualnego chodziło o to co planowałeś zaraz po przyprowadzeniu 1204, ale mechanika najważniejsza