Skocz do zawartości

Kliknij na zdjęcie aby powiększyć  Welger RP 200

  Tagi: welger, welger rp 200, prasa

  Ktoś tu majstrował... czy to zda egzamin? Boje się by nie rozerwać prasy. Może ma ktoś sugestie dotyczące pierwszego uruchomienia? :)

  Inne obrazki użytkownika

  11 Komentarzy podziel się zdjęciem


  Kup sobie nowy sprzęt hehe :D

  To dej mu kasę na nowy sprzęt.

  @Nataliaurawska - jak wrócisz z Holandii to mi kupisz...

   

  sprezyna jest inna, tam gdzie te 3 otwory powinna byc sruba u mnie na srodkowym otworze przetkana, no i ten prent nie jest oryginal powinien miec tez sprezyne, moze nie rozerwiesz zamkow metoda prub i bledow a elektyczny sygnal dziala?

  sygnał działa dobrze, mógłbyś zrobić zdjęcie i mi wysłać na pw gdybyś miał czas?

  u mnie tez ktos lapki wkladal niby zgniot jest na przed ostatniej dzurce a belka flak, z tym zdjeciem to zobacze a tak na teraz to wejdz na google wpisz model prasy i wejdz w grafiki, ja tak robilem zeby oblukac jak licznik bel dziala

  zrobię tak jak mówisz i poluzuje nieco sprężyny naciągające zamek jak wyjdzie bela za luźno to je naciągnę powinno grać :)

   

  inaczej nie rob nic ustaw na maly zgniot (tam ta zawleczka i dziurki co sa na tym precie do czujnika) i z rob bele jak bedzie kapec to dziorke przeluz zeby bardziej zbila, a z kolei zeby nic nie polamac to sam bedziesz czul po ciagniku ze ciezko ma i widzial bedziesz ile juz zbelowales

  zobaczymy jak to będzie. W piątek ruszam w pierwszy pokos :)

   

  @Nataliaurawska - jak wrócisz z Holandii to mi kupisz...

  hahah zapomnij :D