Skocz do zawartości

Kliknij na zdjęcie aby powiększyć  Gaśnice

  Tagi: gaśnice

  po przeglądzie gotowe na żniwa ;-)

  Inne obrazki użytkownika

  17 Komentarzy podziel się zdjęciem


  Po ile płaciłeś za przegląd?

  Tymi małymi gaśnicami to można co najwyżej pudełko zapałek ugasić...

  Chyba trochę sprzętów zabezpieczają....  Jakiej wielkości kupić gaśnicę do prasy rolującej? Można od razu z uchwytami dostać do zamontowania na prasie?

   


   

  Też mysle nad gaśnicą do prasy

  DO prasy jak największa gaśnica, ja mam dwie na prasie powieszone i dwie w traktorze ale pewnie i to w razie pożaru taki materiał jak słoma nie da się zadusić. W kombajnie woże dodatkowo 40 litrów wody 20 w kabinie i 20 koło silnika w kabinie dwie małe gasnice na tyle duża i przy silniku też jedna a dwa lata temu wszystkie się przydały a nawet brakło dobrze że był traktor na polu i z niego wzieliśmy gaśnice i cudem udało się uratować kombajn.

  jak ktoś już coś gasił to wie że taka mała gaśnica nic nie da 

  na prasie pewnie te pianowe gaśnice które wracają w końcu do łask i cenowo również zaczynają być bardziej przystępne. Skuteczność o wiele większa od proszkowych gaśnic. Przegląd pewnie coś koło 6zł.

  tymi 1kg to można zapałki gasić, a większość ludzi ma to w samochodach

   

  co ile robisz przeglądy, mi gościo powiedział że puki trzyma ciśnienie to nie ma się co przejmować  :mellow:

  przegląd 15zl za duża gaśnice a regeneracja 50zl . takie małe gaśnice były montowane w traktorach ale teraz zamieniłem na troszkę większe na kombajnie mam cztery duże gaśnice tak że jak bym miał prasę to dwie takie duże napewno bym zamontowal i można dostać z uchwytami. jeśli ktoś już miał przygodę z ogniem to wie ze na gaśnicach się nie oszczędza ;-)

  A to proszkowa będzie gorzej gasić prasę? Nam się w tamtym roku kombajn zaczął palić od zwarcia w rozruszniku ale na szczęście była gaśnica proszkowa kupiona 1 tydzień wcześniej, (ale tylko kable się stopiły i rozrusznik do wymiany, teraz nawet nie widać) bo ojciec jeździł przez 5 sezonów bez, mówił że nie potrzebna.... W tym roku kupiliśmy sobie prasę rolującą nh i przydała by się jakaś gaśnica w razie czego.