Skocz do zawartości

Kliknij na zdjęcie aby powiększyć  Zetor Proxima 10541 i Rauch MDS

  Jak wam ta fotka się podoba...?

  Inne obrazki użytkownika

  8 Komentarzy podziel się zdjęciem

  zajefajny sprzęt ;) a rozsiewacz jaka ma pojemność?
  Fajna fota, fajny traktorek, choć nie wiem czy z ta mocą silnika nie lepiej było by kupić Forterrę... Jak Ci wychodzi w spalaniu w lekkich pracach mierzyłeś już ją?
  Zdjęcie średnie ale za to sprzet jak malina ! ;)
  fajny ;) a ja bym wolał te Proxime :P niz Forterrę ;) (o podobnej mocy oczywiscie) niby taka mała nie pozorna a tu swoje moc ma ;) zajefajny sprzecik :P pozdro oczywiscie 5 ;)
  Witam,pojemność rozsiewacza to zaledwie 700kg,spalanie jak dla mnie zadowalające np.transport ,praca z cyklopem 6l/mth, orka 3x35 obrotówka na głębokości 25cm i prędkości 12 km ziemia kl III-IV 9l/mth.
  To malutko pali ;) :P
  kurcze to on prawie pali jak mój 3320, tylko w lekkiej robótce łyka więcej od mojego ;) Ale tą orka to jestem zdziwiony, naprawdę mało, bo w obrocie zawsze wychodzi trochę więcej
  Ja również byłem zaskoczony, ale żeby to dokładnie sprawdzić to przed wyjechaniem w pole spuściłem całą zawartość zbiornika a następnie wlałem 10.L ON i jeszcze 5l w bańkę na wypadek gdyby mi zabrakło i do roboty. Podczas orki i testu starałem się nie przeciążać silnika obroty 1600-1700 i prędkość tak ok 12km, czyli 1 na wzmacniaczu. Po przepracowaniu 1 mth zleciało mi ok 1.litra ON. Jak dla mnie to test wypadł pomyślnie!