Skocz do zawartości

Kliknij na zdjęcie aby powiększyć  Henryk - agregat uprawowo siewny 2,7m

  Świetny sprzęt, już wczoraj zrobiliśmy próbe, wujo ma z Rolmaszu i ten z Rolmaszu się chowa przy tym (niechce u żaden sposób urazić użytkowników agregatów z Rolmaszu- wyrażam swoją opinię) biggrin.gif

  Inne obrazki użytkownika

  12 Komentarzy podziel się zdjęciem


  Gdzie go kupiles?
  co to? :lol: :lol:
  Mam agregat z tej " firmy" tyle że tylko uprawowy szer.4,7 m. niestety nie jestem z niego zadowolony, materiał i wykonanie pozostawia wiele do życzenia ale kosztował wtedy śmieszne pieniądze. Może teraz podnieśli jakość wykonania?
  Ile taki kosztuje? Nas właścicieł firmy próbował namówić na uprawowo-siewny ale ostatecznie wybraliśmy ten.
  http://www.agrofoto....image52419.html
  Rura jest wiele wytrzymalsza od profili.HENRYK nie robi badziewia jest to jeden z dobrych żemieślników. Karzdy patrzy marke i płaci za marke. Gwarantuje za tą firme,już mam od niego agregat i jest nie zniszczalny rama napewno się nie ugnie.
  Ten agregat jest super solidny, Hydropak niema luzów i simiesznie tani sprzęt
  ile kosztował?
  Po cenie z zeszłego roku- teraz byla podwyżka daliśmy 8400zł, dlatego śmieszne pieniądze bo za grudziąc wołali 13000, a niebył wcale w niczym według nas lepszy, pozatym ten ma dzielone wałki-wytrzymalsze, a wujo ma z rolmaszu i ma jeden po całej szerokości i jak walnie w kamienia to się robi niemiło, pozatym on ma bolce to niemoże zaczepić, a tu jest belka to bez żadnych kłopotów. Polecam w 100%, braliśmy od nich bezpośrednio.
  ile on wazy? nie stac Cie na cos lepszego to twierdzisz ze sa one złe. Moim skromnym zdaniem daleko od takich wynalazkow <_<
  waży około 800kg, to niejest kwestia pieniędzy- wiem że za dobre żeczy się płaci, byłem skłonny wziąć z uni dopuki niespodkałem tej firmy- reszta żemieślników mi nieodpowiadała mieli wszystko cieniuteńkie, słabiutkie , nieodpowiadały mi wrzaden sposób, siałem też sprzętem wuja i jestem mile zaskoczony że zaoszczędzając 4600 zł mam bardzo dobry, żeby niepowiedzieć lepszy od niego sprzęt,moim zdaniem ten się lepiej sprawdza.