Skocz do zawartości

Kliknij na zdjęcie aby powiększyć  Pronar 82 TSA 2

  Fajny sprzęt, jak nim jeżdze to wióry lecą bo on ma gigantyczny moment obrotowy(dużo większy od starej generacji) oraz kabina komfortowa jak w agrotronie smile.gif

  Inne obrazki użytkownika

  10 Komentarzy podziel się zdjęciem

  Daj sie nim przejechac to go przetestuje :P
  to samo zdjecie widzialem na wrzucie :D a jak sprawuje sie ciagnik? pozdro
  gigantyczny moment czyli ile???
  Ciągnik miał na początku kilka drobnych awari które pozwalały nim pracować ale to utrudniały, moment ma 451 Nm a w dla porównania stara generacja ma 386,2 Nm. Walnołem go też na wrzute pare mies. temu :).
  fajny

  Ciągnik miał na początku kilka drobnych awari które pozwalały nim pracować ale to utrudniały, moment ma 451 Nm a w dla porównania stara generacja ma 386,2 Nm. Walnołem go też na wrzute pare mies. temu :).  Ursus914 skad jestes bo widze blachy na ciagniku EBR ??
  hmm fajny pronarek :rolleyes: ile dokładnie ma koni? i czy bys go polecił?
  Ma 90,7 km. Ja jestem z woj. Łódzkiego
  To dobra maszyna, ale trzeba mieć cierpliwość do pękających przewodów paliwowych itd., miał pare awari ale to jeden z 10 pierwszych egzemplaży drugiej generacji(na tabliczce ma numer 3 lub 4), po tygodniu od zakupu trafił spowrotem do pronaru bo paru żeczy niebyło i się psuł, a że diler dobry to załatwił i pojchały (1221A 2 i 82TSA 2 wuja) i za tydzień wróciły i już było okej, musieli je rozbierać, bo całego jeszcze raz pomalowali.Ale to wręcz prototyp był to mnie to niedziwi, niedawno jak wujo był u dilera to rozmawiał z kolesiem co kupił to go chwalił, mówił że żadnych gróbych awari niemiał. Polecam, bo za te pieniądze jest warty uwagi.
  On Jest na standardowym ogumieniu??? Złozyłem wniosek własnie na takiego samego w tym roku dokładnie za miesiąc bedzie na placu troche sie boje jak bedzie sie sprawował..