Skocz do zawartości

Kliknij na zdjęcie aby powiększyć



    Zaprawa

    Raxil

    Inne obrazki użytkownika

    2 Komentarzy podziel się zdjęciem

    Po ile kupowałeś i jakie to opakowania?
    Za jedno opakowanie płaciłem 42 zł, i starczy na zaprawienie 300 kg według zaleceń, ja robiłem z jednego opakowania 350 kg. Jedno opakowanie ma 1,5 litra.