Skocz do zawartości

Kliknij na zdjęcie aby powiększyć  Fendt 412 Vario + Rozrzutnik Tytan 18

  :rolleyes:

  Inne obrazki użytkownika

  21 Komentarzy podziel się zdjęciem


  super sprzęcik :D :D jaką ładowność ma ten rorzutnik???
  Przedni wom też masz?
  Sprzet super, ale podwórko troche zaniedbane...
  jak ma sie ciezki sprzet to i takie podwórko
  @kostek
  Wytłumacz mi bo nie widzę związku.
  Sprzęt niestety nie mój a podwórko tym bardziej. Fendzik jest zajefajny i wypasiony. posiada przedni tuz i wom. rozrzutnik nie wiem jaka ma ładowność ale na pewno większą niż mój t088. a co do podwórka to kolega ma w planach utwardzenie, narazie inwestował w sprzęt i oborę.
  ile ma pola???
  powiem tak jedni inwestuja w maszyny a nie w podworko moj wujek nie miał kiedyś duzego traktora to we wiosne czy na jesien sie sło w laczkach a teraz w gumakach ciezko sie przedostać całe jest rozjezdzone wiec jest błoto

  super sprzęcik :D :D jaką ładowność ma ten rorzutnik???  tytan 18 ma 14 ton ładowności, w zależności od rodzaju obornika.
  @kostek
  Dla mnie podwórek to takie same narzędzie pracy rolnika jak traktor i dobrze żeby jedno z drugim miało podobny poziom.
  Nie musi być odrazu kostka brukowa.
  Ale jest trochę różnica jak przejdziesz dziennie 30 razy po takim błotnistym podwórku a po utwardzonym, łatwiej manewrowc sprżetem, dokonywać wszelkich manipulacj, nie mówiąc o wrażeniach estetycznych. Bo mnie trochę śmieszy jak widzę nowego fendta w taki błocie a za nim rozlatujące się budynki. Dużo lepsze wrażenie robi rozwój organiczny tzn. nowy zetor, zadbane budynki i utwardzone podwórko choćby kamieniami czy betonem :) .