Skocz do zawartości

Kliknij na zdjęcie aby powiększyć  Kubota M7-171 i pług

  Tagi: kubota, k7-171, pług, ciągnik rolniczy, traktor

  Kubota Agri Convention 2014

  Inne obrazki użytkownika

  25 Komentarzy podziel się zdjęciem


  promocja jednej marki trwa !

  Użytkownika mareczek525 proszę o to, aby zajrzał na stronę główną AF, wtedy zobaczy sobie, że są tam również bardziej obszerne artykuły na temat innych marek i imprez. Widać naczytałeś się wpisów hejterów Kuboty w temacie na forum i postanowiłeś brać przykład. Szkoda tylko, że to niepoważne.

  No oczywiście jeśli ktoś nie rozpływa się w zachwytach nie wiadomo nad czym to od razu jest hejterem. Nie używaj słów, których znaczenia nie znasz bądź nie rozumiesz.

  Nie mam pojęcia do czego można się przyczepić w mojej wypowiedzi. Na siłę próbujesz z kogoś zrobić idiotę. Nie mam zamiaru się zniżać do Twojego poziomu i daruję sobie pisanie kolejnych komentarzy pod powyższym zdjęciem. Jeżeli masz problem w związku z moimi wypowiedziami to zapraszam do rozmowy poprzez prywatną wiadomość. Masy nie muszą być wplątane w Twój bezsensowny konflikt słowny.

  Prosiłem Cię tylko abyś nie używał słów, których nie znasz bądź nie rozumiesz. Swoją kolejną wypowiedzią dajesz do zrozumienia, że nie wiesz kto to jest hejter i co robi. Pomimo tego nazywasz tak osoby wyrażające kulturalnie swoje zdanie. Dlatego jak widać moja prośba była słuszna. Mało tego sam posuwasz się do przytyków osobistych pisząc o moim poziomie. Co jest już mniej kulturalne. Czego ja i nikt inny tutaj nie robi. Podsumowując zadaj sobie trud i sprawdź kto to jest hejter. A może wtedy zrozumiesz, że jest to słowo obraźliwe dla osób, które czy to na forum czy w galerii wyrażają swoje zdanie. Popierając to wieloma merytorycznymi argumentami. Czego heiterzy na ogół nie robią.

  hubertuss, pomogę Ci.

  za http://pl.wiktionary.org/wiki/hejter

   

  osoba która krytykuje coś lub kogoś w bezwględny sposóbnienawistniknajczęściej anonimowo lub pod pseudonimem

   

  jak widzisz kulturalne, grzeczne wyrażanie opinii tez jest hejterstwem :-) wcale nie trzeba rzucać obelg

  http://www.tvp.info/...-od-nienawisci/

   

  Definicjami możemy się przerzucać. Każdy poda taką, która mu pasuje. Nikt tu nie  krytykuje kuboty w bezwzględny sposób. Ani tym bardziej jej nie nienawidzi ( ang. hate - nienawiść - hejt- hejter). Więc nawet w myśl twojej definicji nie ma mowy o hejterstwie. Chyba, że na tym forum jakie kolwiek zdanie negatywne na temat jakiego kolwiek przedmiotu. Nawet poparte argumentami nazwiemy hejterstwem.

  To, że na forum każdy występuje pod nickiem to chyba normalne.

  @hubertuss nie rób z siebie człowieka idealnego.. sam w swojej sprawie robisz z siebie ofiarę i adwokata w jednym, taki człowiek ma rozdwojenie jaźni..

  Prosiłem tylko, żeby nie używać słów których się nie rozumie. Ja ofiary z siebie nie robię. Nie jestem też ideałem w przeciwieństwie do niektórych. Którzy chętnie zarzucają innym coś co sami robią i za ideały się mają. Poza tym o twojej jaźni nie pisałem. Moje jak to mówicie hejtowanie ogranicza się do marki kubota. Nie oceniam tu osób itd. Wam w przeciwieństwie do mnie bardzo łatwo przychodzi używanie przytyków osobistych o jaźni, poziomie. No ale wy macie się za lepszych i wam można bo merytorycznych argumentów brak. Odsyłam do tekstu do którego link wkleiłem

  gdzie  uzytkownik hubertuss tam zawsze jakies spory, przypadek ??? :) Skoro piszemy pod zdjęciem kuboty to moze u niej coś napiszmy. Weedług mnie dobry, ładny ciągnik tylko oby cena byłą dobra to napewno przyjmie sie w polsce.