Skocz do zawartości

Kliknij na zdjęcie aby powiększyć  CBM w C-330

  Tak o wiele łatwiej i bezpieczniej zaczepić maszynę do ciągnika. Nie trzeba luzować łańcuchów bo zostały zastąpione rurkami. Dodatkowe otwory pozwalają regulować wysokość i siłę podnoszenia

  Inne obrazki użytkownika

  7 Komentarzy podziel się zdjęciem

  Super . Ile dałeś za haki , ja musze takie kupić do Proximy bo kule się żle zakłada a mam pług taki dosyc cięzki i go zaczepić to męka normalnie.
  Pewnie jest to wygodne ale nie widze sensu montowania haków cbm w c-330 bo jest mala i ciąga małe lekkie sprzęty, które można łatło podczepic na zwykłe dziury.
  Do C330 to opryskiwacz 600l nawet do połowy napełniony RSM podczepić nie jest łatwo http://www.agrofoto....0_46_116956.jpg Do wszystkiego zakładam http://www.agrofoto....0_111_49015.jpg koszty do korzyści są niewspółmierne przy częstych zmianach maszyn.
  Sam to spawałeś
  zwykłymi elektrodami czy może były dołączone do haków
  Ps. dla mnie bomba.
  CBM może nie konieczne w C330 ale takie stabilizatory z rurek to chyba sobie zrobię...
  Extra pomysł też muszę właśnie sobie do c-360 zrobić bo samemu zakłądać pług obrotowy albo bronę wachadłową to można białej gorączki dostać. A masz może foto tych rurek zamiast łańcuchów bocznych?? jak to zrobiłeś?? te rurki to na sztywno masz czy ma to jakiś luz??
  każdy sprzęt do c 330 da się ręcznie przesunąć więdz niema problemu z zaczepianiem :P

  5 za wykonanie :rolleyes: