Skocz do zawartości

Trwają prace konserwacyjne. Logowanie jest zablokowane.

Kliknij na zdjęcie aby powiększyć  Sipma Classic

  W Toralu :rolleyes:

  Inne obrazki użytkownika

  8 Komentarzy podziel się zdjęciem

  jak myślicie warta jest ta prasa zachodu
  moim zdniem nie zabardzo ! przynajmniej ja sie na nią niezdecydowałem !
  moim skromnym zdaniem tak. prasa jest warta zachodu, jezeli ma służyć na własny użytek i mie będzie pracowała na zbyt dużym areale. przy rocznym zbieraniu do 1000 belek bez problemu powinna przepracować ok 10 lat ( oczywiście przy odpowiednim serwisowaniu).przy większej ilości belek raczej warto zainwestować w coś z wyższej pułki cenowej i jakościowej.
  pozdrawiam
  zależy do czego będzie więcej przeznaczona czy do sianokiszonki czy do słomy i siana bo jeśli w większości do zbierania zielonego to niezabardzo sie opłaca !
  no tak z 15-20 ha na sianokiszonke i słoma nie wiem czy nie skusić się na używaną walcówke welger

  no tak z 15-20 ha na sianokiszonke i słoma nie wiem czy nie skusić się na używaną walcówke welger

  To lepiej kup sobie zmienno komorową np. Vicon RV 1901
  No tak ale ile będzie musiał za Vicona zapłacić ??? a jeśli chodzi o urzywanego welgera to zależy jakiego chciałbyś kupić bo jak jakiegoś RP12 to sie zabardzo nieopłaca ! bardzie poleciłbym ci prase jak tu kolega rusan zakupił albo prase z famarolu !
  hm.. ale piękno tkwi w prostocie poza tym to sprawdzona konstrukcia :) pewnie na dużą ilośc belek to coś lepszego na zmienno komorową ale tak na 20-30ha na własny użytek to classik spokojnie starczy wystarczy zadbać i bedzie oki. ja mam i nie nażekam:p