Skocz do zawartości

Kliknij na zdjęcie aby powiększyć  Farmtrac 675 DT ze spychem

  Tagi: farmtrac

  Wyrównywanie ziemi na łące

  Inne obrazki użytkownika

  20 Komentarzy podziel się zdjęciem


  Fajny, ale dlaczego to nie jest proxima 7441 wygodnioejsza i może więcej w polu!!!
  Masz 5211 czyżby już się zetorki przejadły?
  tak tylko ile farmtrac spali a ile proxima tez trzeba wziąc pod uwage
  kupił to kupił to był jego wybór a nie wasz ;) ja tez bym wybrał Farmtracka :P

  tak tylko ile farmtrac spali a ile proxima tez trzeba wziąc pod uwage

  Byłem zwolennikiem farmtracka i nadal troche jestem ale zastanawia mnie jedno, dlaczego ta tak dużo paląca proxima i oszczędny perkins spala dokłądnie tyle samo paliwa na hektar zoranego pola, wystarczy poczytać tematy popytać ludzi i każdy potwierdza że mało pali bo 10l/hektar, i niej wazne z jakim pługiem czy 4x30 czy 4x35, proxima ma dłuższe motogodziny i jak by ktoś zmierzył spalanie na godzine zegarową to prawdopodobnie niewielka różnica w spalaniu by wyszła ;)
  No ale ciągnikiem się wykonuje różne prace a nie tylko orke a w lżejszych pracach spalanie będzie prawie 1/3 mniejsze w Farmtracu
  Jesli ktoś nie ma ciężkiej nogi, to proxima niewiele więcej spali od farmtracka. w Farmtracku jedynie co to silnik jest możliwy, reszta czyli np. udźwig podnośnika jest mizerny.

  No ale ciągnikiem się wykonuje różne prace a nie tylko orke a w lżejszych pracach spalanie będzie prawie 1/3 mniejsze w Farmtracu

  Poczytaj sobie w tematach o zetorze, np. 9641 10godz pracowała w ładowaczu ubyło 40l, czy inne przykłady gdzie pracuje w lekkich pracach w turze na niskich obr to mtg trwa i ponad 1,5 godz, niech nawet ten 1 l więcej spali proxima ale nie więcej, popytałem też innych urzytkowników farmtracka i też jak dostanie po garkach to i 12 l/godz zegarową wciągnie
  Zadowolony jestem z spalania Farmtraca orka na obrotach 1700-1800 bieg 1H 1Mtg=1h zeg. Spalił 6l/1Mtg. To wychodzi 1l mniej od spalania 5211. Proxima 7441 na pewno spali dużo więcej.
  To coś dużo palił Twój zetorek ;) znajomego 5211 max do5 góra 6l/godz pali w orce, ps. Tówj zetorek palił 7l/mtg z pługami 3x30?
  w lekkiej robocie czy tak przeciętnie tez wychodzi oszczędniej od zetora ten farmtrac?
  Zetor pali 7l na godz.zegarową , gaz do dechy sporo górek często brakowało mu mocy może dla tego ten litr więcej spalił. Zdecydowanie jest inna robota po równym polu niż po pagórkowatym (ONW).