Skocz do zawartości

Kliknij na zdjęcie aby powiększyć  Zetor Forterra 11441

  wnętrze forterry

  Inne obrazki użytkownika

  9 Komentarzy podziel się zdjęciem

  widze że przodek włączony
  jak sie spisuje ile ma mth? jak wchodzą biegi jeśli mozna wiedzieć?
  Ile za niego dales i na ilu ha pracuje?
  Mie mogę jeszcze zbyt wiele o nim powiedzieć, jak narazie sprawdzony był w orce z pługiem 4*40 obrotowym Kuhn i z nim sobie radzi super... żałujemy teraz że nie kupiliśmy szerszego pługa. Wyciągałem także nim tira który ślizgał sie na śniegu i z tym też sobie poradził. więcej napisze po siewie... będzie chodził z zestawem Ares + Famarol.

  Kosztował 120000 zł netto, pracuje na małym areale... 22 ha jak narazie no i pewnie jakieś usługi belarką.
  Proszę używać opcji EDIT. Moderator
  wiesz co na takim małym areale to jego moc nie jest prawie w ogóle nie wykorzystana. On ma gdies 110km
  zdaje sobie z tego sprawę... ale nie mamy czasu w polu siedzieć bo innej pracy dużo zawsze, no i kiedyś może uda sie kupić troszkę ziemi.
  jak myślisz pług 2 metry da rade uciądnąc. jakie miałeś spalanie na godzine w twoim pługu? i jakim biegiem orałeś?kiedy ją kupiłeś, jeśli można wiedzieć.
  przyprowadziliśmy przed zimą. pług 2metry będzie optymalny moim zdaniem. pługiem 4*40 robiliśmy wolniutko bo na dotarciu silnik, więc tak na 4 polowej i jednym żółwiu i obrotach 1800, ale próbowaliśmy tez na pełnej jedynce i szła bez najmniejszego problemu nawet gdy obroty trzymałem 1700, dodam że warunki na polu były dobre, ziemia klasy 3 do 5 spalanie wyszło około 13l na ha, ale to nie było jak w aptece zmierzone... na godzinę nie wiem.
  ile miałeś mth jak orałeś na dotarciu?jakie masz dodatkowe rzeczy we Forterce.