Skocz do zawartości

AgroFoto.pl
Logo
Galeria rolnicza

Nowe uchwyty lusterek w T-25A

UserPhoto
4
* * * * * 4 głosów

Inne obrazki użytkownika

Kliknij na zdjęcie aby powiększyć
<
>

Ta oto wyglądają na Władku. Jak kiedyś skończy się zima to zacznę je malować :P

Jakie by tu teraz lustra pasowały najlepiej, jakieś pomysły?  Podgrzewane od ciężarówki, tylko nie wiem jakby było z matami bo tam instalacja jest 24V, ale maty można dokupić 12V.

  5 za wykonanie.


  Nie no aż tak to Władka nie będę tuningował :P Myślę żeby założyć takie o rozmiarach mniej więcej 30/20. Chyba nie będą za duże.

  Widzę że tez działałeś z lusterkami dziś :P


  Ja swoje też już założyłem ale niestety będą przeróbki bo drzwi są za lichę i muszę je umocować bezpośrednio do kabiny :)

  Dokładnie, to wczoraj działałem z tymi uchwytami. W czwartek szukałem lusterek i wszędzie nie było praktycznie nic do wyboru. Po świętach mają być dostawy, to może coś wybiorę.


   


  Kamilu gdy przymocujesz do kabiny, plusem będzie to że po otwarciu drzwi lusterka będziesz miał dalej na swoim miejscu :P

  Ale rypne się w głowę :) A i tak jak się jeździ to są drzwi zamknięte :)


  Wolałem żeby były na drzwiach lecz będą do kabiny, tylko muszę znaleźć miejsce na to mocowanie bo w Fendzie o to ciężko.

  komin zrób przy słupku kabiny i wyższy to będzie ciszej  Myślę ze takie 15x25 cm lub takie bardziej kwadratowe jak w farmtracach byłyby zgrabne na władymircu Dodany obrazek

  wystające gwinty poucinaj ;) będzie ładniej

  ładnie to wykonałes :) musze cos u siebie pomyslec :D

  Blacha na rogach jest zbędna. Ten pręt czy rurka była wystarczająca.  Reklama