Skocz do zawartości

AgroFoto.pl
Logo
Galeria rolnicza

Mleko

1
* * * * * 1 głosów

Inne obrazki użytkownika

Kliknij na zdjęcie aby powiększyć

stosował już ktoś ten preparat pierwszy raz go kupiłem


  nie polecam tego stosowałem to przez trzy lata ii nie było efektów specjalnych. polecam z JOSERY mleko dla cieląt 

  to kosztuje 105zł do tej pory milsana z sano kupowałem droższe ale lepsze chyba :) a  ty po ile płacisz z josery też ponad 120zł chyba co? 

  Ja miałem worek Milkivita Extra dla najmłodszych i nie było złe. Nie było biegunek. Płaciłem za niego 120zł  za 20kg a Milsan 25kg kosztuje 150zł więc cena proporcjonalna do wagi. Później zmieniłem go na milkivit light dla starszych i porażka. Pójło nie ma konsystencji, rozwarstwia się a cielaki po nim leją. Teraz przerzuciłem się na sprayfo czerwone i pomarańczowe ze Slotena. To również firma Trouw nutrition. W okolicy Łomży podobno tylko te mleko wszyscy kupują.

  ja stosowałem to mleko ale nie byłem zadowolony teraz kupuję mleko z Nutreny Kromilk i jest ok a cena to 100 zł za worek 20 kg

  Za Suplamil z josery płaciłem ostatnio 150 zł za worek 25kg. Ładnie się rozpuszcza, cielaczki nie mają po nim biegunek i chętnie piją.

  to kosztuje 105zł do tej pory milsana z sano kupowałem droższe ale lepsze chyba :) a  ty po ile płacisz z josery też ponad 120zł chyba co? 


  z JOSERY bierz zawsze dla młodszych 25 kg kosztuje jak u mnie 154 zł . Dla starszych jak u mnie nie chcą pić . 

  najlepszy polmass z siemieniem lnianym 25 kg 120 zl :)


  Reklama