Skocz do zawartości

Kliknij na zdjęcie aby powiększyć  Mleko

  stosował już ktoś ten preparat pierwszy raz go kupiłem

  Inne obrazki użytkownika

  7 Komentarzy podziel się zdjęciem

  nie polecam tego stosowałem to przez trzy lata ii nie było efektów specjalnych. polecam z JOSERY mleko dla cieląt 

  to kosztuje 105zł do tej pory milsana z sano kupowałem droższe ale lepsze chyba :) a  ty po ile płacisz z josery też ponad 120zł chyba co? 

  Ja miałem worek Milkivita Extra dla najmłodszych i nie było złe. Nie było biegunek. Płaciłem za niego 120zł  za 20kg a Milsan 25kg kosztuje 150zł więc cena proporcjonalna do wagi. Później zmieniłem go na milkivit light dla starszych i porażka. Pójło nie ma konsystencji, rozwarstwia się a cielaki po nim leją. Teraz przerzuciłem się na sprayfo czerwone i pomarańczowe ze Slotena. To również firma Trouw nutrition. W okolicy Łomży podobno tylko te mleko wszyscy kupują.

  ja stosowałem to mleko ale nie byłem zadowolony teraz kupuję mleko z Nutreny Kromilk i jest ok a cena to 100 zł za worek 20 kg

  Za Suplamil z josery płaciłem ostatnio 150 zł za worek 25kg. Ładnie się rozpuszcza, cielaczki nie mają po nim biegunek i chętnie piją.

  to kosztuje 105zł do tej pory milsana z sano kupowałem droższe ale lepsze chyba :) a  ty po ile płacisz z josery też ponad 120zł chyba co? 


  z JOSERY bierz zawsze dla młodszych 25 kg kosztuje jak u mnie 154 zł . Dla starszych jak u mnie nie chcą pić . 

  najlepszy polmass z siemieniem lnianym 25 kg 120 zl :)