Skocz do zawartości

Kliknij na zdjęcie aby powiększyć  Mocowanie siłownika orbitrola MTZ

  Ciąg dalszy

  Inne obrazki użytkownika

  11 Komentarzy podziel się zdjęciem


  jak już coś to podstawa siłownika ;) orbitrol to masz pod kierownicą ;)


  ale pomysł fajny :)


   

  pomysł spoko ;] ale jak ja bym się wybrał na drogę z takim pomysłem to pewny jestem że wrócił bym bez dowodu od ciągnika ;\


   

  Aż tak skrupulatne kontrole macie ??


   


  Faktycznie teraz się rzuca w oczy ale jakby pomalować cały most z tym mocowaniem to uważam że nikt by na to nie zwracał uwagi.

   wiesz jak ja jeżdżę do Gdańskich młynów to na trasie a1 policja trzepie ładnie ;\

  I siłownik jest na odwrót założony. ma być tłoczyskiem w stronę koła. Niby nic nie zmieni ale przynajmniej nie przetrzesz przewodów.

  Tak musiał być założony bo ta płytka by go nie puściła a to nic nie przeszkadza w eksploatacji 


  No fakt. Miała prawo przeszkadzać. pewnie że to nie przeszkadza. Ale osobiście zrobił bym to tak by wyglądało troszkę solidniej. Kup oryginalne mocowanie siłownika, dorób pod nie płytkę o grubości około 16-20mm wywierć otwory tak jak w mocowaniu, i przyspawaj tą płytkę do mostu. Ładnie zaszlifuj, pomaluj i jak oryginał.

  Czy ty zdajesz sobie sprawę że spaw trzyma tylko 70 % a w tym przypadku nei powiem bo też są spawane śruby do opaski ale jestem pewniejszy co do tego niż sam spaw do mostu, mój znajomy tak miał przyspawane i wyrwało mu w koleinie i miał trochę problem potem.


  Nie mów zawodowemu spawaczowi ile trzyma spaw i co to za teoria że trzyma w 70-ciu procentach? Jak twój znajomy nie umiał spawać lub nie wiedział czym to pospawać żeby trzymało to odleciało.

  Przyspawać i będzie trzymało. Jak dobrze zrobisz to w moście wyrwie dziurę a spaw nie puści.

  można by to mocniej zrobić ale trzeba pochwalić za pomysłowość i chęci ;]