Skocz do zawartości
Reklama

Staltech 4-skibowy


 • Wgrane: lut 05 2012 19:10
 • Wyświetleń: 1411
 • Komentarzy: 19
 • Kategoria: Zagonowe

Inne obrazki użytkownika

Kliknij na zdjęcie aby powiększyć

nowy nabytek :D wzoraj przywieziony :)  Moje nie miały dłut i dlatego czuby zrobiły się okrągłe, że nawet docisk podnośnika nie dawał rady zagłębić pługa ;)
  I chroń je przed wodą i mrozem bo rama spuchnie jak u mnie :D .
  Moje 4 lata stoją na dworze i nie zauważyłem, żeby rama puchła :lol:
  Nie słuchaj głupot. Dobry pług. Mam dwie maszyny tej firmy i w planach jest trzecia.
  pług jak pług cudów nie ma, przyspawaj od razu na lemiesze kawałki resorów to dużo pomaga i jest tanie, ile teraz kosztują ?
  Nie powiedział bym że głupoty jak go przyprowadzę to zrobię foty właśnie tego wybrzuszenia, wygiętej belki zaczepowej i odpryskującej farby, gdyby nie te wady i gdyby miał  lepsze elementy robocze to całkiem fajny sprzęt.
  no nie ma co się oszukiwać, wytrzymałością starych ,,grudziądzkich,,to mało które dorównają. widzę że jest już podłużny otwór na śrubę rzymską
  Dwa otwory i i mój z 2007 roku ma.
  z tego co ja tu widze co wy piszecie to kupy się nie trzyma u mnie w oklicy są takie pługi i orają elegancko i nie słyszałem żeby nażekali a kuzyniak  ma te płógi jusz 6 lat i smiga jak szalony a agro-masz to samo co staltech jest nazawa jest inna ale to jusz była by inna gadka a zreszto co ja się bedę martwił na zapas wszytko się okaże w pracy :) a tak to napewno lepsze niż bomet