Skocz do zawartości

Kliknij na zdjęcie aby powiększyć  Belarus 820

  Stan licznika po roku użytkowania :) Jedyna awaria to pęknięty pasek od alternatora :) Czy ciągnik jest wykorzystany u mnie to już sami oceńcie bo różne opinie były na ten temat :)

  Inne obrazki użytkownika

  11 Komentarzy podziel się zdjęciem


  po tej fotce, dopiero żałuje że nie kupiłęm kumuruna..
  Myślę że jak na jego możliwości i jakość to wykorzystany bardzo dobrze :D I oby dalej ci się tak dobrze sprawował :)

  Czy żałujesz choć trochę kupna Belarusa ? I jak go powrównujesz z Zetorem którego wcześniej miałeś ?
  Ja w swoim [zajrzyj do mojej galerii] miałem po 3 latach 0725 co swoim robisz[z jakimi maszynami głównie pracuje] ? Mi się nic nie zepsuło [Teraz ma 5 i też jeszcze nic nie nawaliło]. Twój był gdzie składany ? w Prona-rze [Polska][jak ma z boku na masce naklejkę z znaczkiem Pronara to wiadomo jak nie to MTZ] czy na Białorusi w fabryce MTZ [mój w MTZ]. Widać że dbasz o swego czysto w nim[w miarę :lol: -widziało się gorszy syf]. .Oczywiście 5 leci .,. B)
  Zakupu nie żałuje jestem bardzo zadowolony :) Z Zetorem ciężko go tu porównać zetor był mniejszy słabszy i bez przedniego napędu jedynie można porównać komfort który jest porównywalny :) Mój był składany na Białorusi :) Jest jako główny ciągnik więc orki uprawy praca z prasa transport koszenie łąk i wiele innych :) Co mu się nawinie to robi :)
  Który rok ? [ o sorry oszukałem cię bo mi końcówka komina odpadła ale to , ludzie mówią wada fabryczna - po prostu jest za długi bez wzmocnień mocno drży i po jakimś czasie obłamie się , ale to w pracy nie przeszkadza tylko trochę dymi na przednia szybę , ja zaspawałem i git jest] Zetora można porównać z Belarusem ?? Myślałem zawsze ze zetor wygodniejszy? B)
  Rok 2010 o tym kominie tez już słyszałem :) Ma większa kabinę ale czy wygodniejszy hmm na jedno wychodzi :)
  Mój miesiąc temu obchodził swoje pierwsze urodziny ze stanem licznika: 261 h (Bo to podobno godziny a nie motogodziny)
  Czyli u mnie jeszcze mniej jest wykorzystywany, jedyne co robiłem to wymiana termostatu bo się popsuł i o mało nie przegrzałem ciągnika. Poza tym jest ok, pracuje jako pomocniczy ale w orce też chodzi.
  Nasz po trzech sezonach ma tysiączek na liczniku już i odstukać odpukać nic nie działo sie z nim, oprócz dokręcenia przewodu od rozdzielacza;)
  po ilu mth miales pierwszDodany obrazeky przeglad 5/5
  Czemu nie działa ten zegar po lewej stronie?