Skocz do zawartości

Kliknij na zdjęcie aby powiększyć  RMH Mixell 8

  Tył

  Inne obrazki użytkownika

  19 Komentarzy podziel się zdjęciem


  I jak 30 daje rade zmiksować balota w tym paszowozie? I jak z uciągiem z pełnym wozem, w błocie to chyba za bardzo nie pójdzie?
  ile m3 ma ten wóz 8???jak rozdzielasz paszę w oborze???jaki szeroki masz korytarz paszowy???
  Mixel 8, wiec raczej 8m3, czyli tak na dobre 30 sztuk w sam raz?
  Hmmm krow jest gdzieś 36 plus reszta byków jałówek itd cłosć gdzieś chyba z 55sztuk. Szeroki to on niezbyt jest dlatego wysyp jest na tył. Później pozostaje łopatą rozgarnąć wszystko. Ciapek ma ciężko ale daje rade. Po jeździe w błocie nie ma mowy bo sił mu zabraknie:P W zeszłym roku zimą to nawet 80konny fendt miał problem jak wóz się zatrzymał w zamarzniętej szczelinie. Ładowane jest cyklopem wszystko jak coś.
  ile kosztował ten wóz i w którym roku???
  W zeszłym roku był kupiony cena koło 60tyś rocznik 2008.
  Jesteś z niego zadowolony ? On kosztuje z taśmą 72 tys brutto a WAV 8 68 brutto. Wie ktoś może kto w Polsce sprzedaje strautmanny ?

  Jesteś z niego zadowolony ? On kosztuje z taśmą 72 tys brutto a WAV 8 68 brutto. Wie ktoś może kto w Polsce sprzedaje strautmanny ?

  agrozet Robert Zuzga stawiski
  Nie mój wóz a teścia. I chyba jest z niego zadowolony. Jedyne awarie to takie że kapcia było trzeba zrobić(wsadzić dędtke) A tak ogólnie nie słyszałem o awariach. Ogólnie to miał być sano wóz ale ociągali się i dlatego jest ten.
  :D Do Stawisk mamy jakieś 17 km :D