Skocz do zawartości

Kliknij na zdjęcie aby powiększyć  Agro-Faktory 3,6

  smile.gif

  Inne obrazki użytkownika

  11 Komentarzy podziel się zdjęciem


  no fajny sprzet;) robiles nim juz? wyglada na nowke
  Tez mam takiego ale 4,2 ;) :D
  A my czekamy na takiego tyle że 3,2m hydraulicznego . :)
  Radze przed pierwszym użyciem tawotnice wziać i nasmarować łożyska bo prawdopodobnie te tez opuszczaja fabryke bez smaru. Też mam agrofactory tyle ze 3,2 hyrd:)
  jaka cena za taki 3,2m??

  Radze przed pierwszym użyciem tawotnice wziać i nasmarować łożyska bo prawdopodobnie te tez opuszczaja fabryke bez smaru. Też mam agrofactory tyle ze 3,2 hyrd:)


  I jesteś zadowolony z tego agregatu? My kupujemy go do 80km traktora i myślę że będzie idealny nie za duży nie za mały :) Jeśli chodzi o cene agregatu 3,2m to kosztuje 7,400brutto - upust. ;)
  cena za 3,6 skladanego hydraulicznie to okolo 9500 brutto. agregat jeszcze nie pracowal w polu. a lozyska faktycznie trzeba smarowac bo nawet za bardzo nie sa osolniete wiec piach moze sie troche do nich dostawac.
  Teraz bedziemy go użytkować drugi sezon narazie tylko 30ha uprawił ale nie mam żadnych zastrzeżeń. U mnie też pracuje z 80 konnym ciagnikiem i uważam to za optymalne rozwiazanie bo jezdzi sie dość szybko a tu szybkość ma znaczenie oczywiście poradziłby sobie bez problemu z 3,6 ale raz ze bieg wolniej dwa ze droższy o ponad tysiac a wydajność nieodbiegajaca. Ale jak kto woli wcale nie jest błedem zaczepic 3,6 na 80koni ale nie wiecej. Ogolnie nie narzekam na agregat bo jakość uprawy jest bardzo dobra a konstrukcja dość solidna(troche waży) smarować wałki czesto i bedzie smigał lata
  chcialem tylko dodac ze ten agregat bedzie ciagal ciagnik o mocy 95 KM NH TD5050
  Wiem wiem... tylko opisałem moj przypadek. Szerokosc jak najbardziej słuszna:)