Skocz do zawartości

Kliknij na zdjęcie aby powiększyć  Zetor Proxima 7441

  Podczas głęboszowania biggrin.gif

  Inne obrazki użytkownika

  5 Komentarzy podziel się zdjęciem

  dlaczego nie brałeś krokodyla?
  ile redlic ma ten glebosz ja swoja 7441 robilem z 3 zebami to na glinie niezle sapał! a tur jak sie sprawuje jest duzo opinii ze 220 jest zaduzy do proximy co ty mozesz powiedziec?!
  Ferdek07 nie jest mi potrzebny krokodyl!!!

  tomcio1 ja robiłem z jednym zębem ponieważ ten głębosz był kupiony do MF 255, a w planach jest przerobienie go na dwa zęby lub kupie z mandamu głębosza ale już wtedy z trzema zębami do Same.
  Odnośnie tura to czy ja wiem czy jest za duży może trochę , ale po to jest żeby pracował!!!
  Mracin92 właśnie widze że nie jest ci potrzebny, ale mógłbyś to troszeczkę uzasadnić, bo ja jeszcze tego nie wiem czy jest mi potrzebny czy nie jest i dlatego pytam dlaczego nie brałeś krokodyla, czy do samego ładowania z płyty gnojowej i bel słomy i siana nie jest potrzebny? bo to zawsze 100kg więcej na przodzie a z tego co znalazłem w tematach o ładowaczach to przytrzymuje tylko żeby gnój nie rozwalał się z wideł, tak więc czy samymi widłami możesz wziąsć czysto kupkę gnoju wyrzuconą widłami z obory betonu? czy to że nie otwierasz i nei zamykasz krokodyla nie przyspiesza trochę pracy?
  jakiej szerokosci masz widły i czy nie myslałeś o szerszych?
  Nie jest mi potrzebny ponieważ obornik mam tak zbity i nie rozwala się jak suchy!!! Szerokość wideł 1,50 , doładowania bel słomy i siana zdejmuje i zostawiam max 4 dzioby. A z obory mam po przez podajnik usuwany obornik wiec mi nie potrzebny!!! Może w przyszłości się przerobi go na krokodyla ale na razie niema takiej potrzeby!!!