Skocz do zawartości

Kliknij na zdjęcie aby powiększyć  Pronar 82A

  Podczas orki szło elegancko smile.gif

  Inne obrazki użytkownika

  8 Komentarzy podziel się zdjęciem

  No Twoj czysciutki ale ziemia tez nie taka jak u mnie
  Witam jak podłączyłeś te dodatkowe światła po bokach i gdzie poprowadziłeś kable i włącznik , jak się to sprawuje w nocy.
  a jak alternator nato??? nie jest za słaby???
  No powiem tak w nocy jest bajeczka wszystkie te halogeny niechc się schowają alternator wytrzymuje bo tak często na nich sie nie jezdzi i jak sa włączone to one i światła te co sa w masce a włącznik jest koło tamtych właczników gdzi ezałanczane sa halogeny wycieraczki i zamontowane radio jak by kto chciał moge przesłac fotke :D Pozdrawiam
  A kable gdzie poprowadziłeś w słupkach kabiny ? Z tego co napisałeś to tylko włączasz przednie reflektory i te co dorobiłeś po pokach a jak się to zachowuje jak włączysz wszystkie światła przód i tył. Ja tak sobie myślałem dać te małe kwadratowe halogeny jak mają inne ciągniki np. fendt.
  A ja bym założył takie jajkowate jak zakładają do Pronarów z serii 2 i P5, P6, P7, P9
  Tak kable sa w słupkach kabiny a jak wszystkie włączysz to bezpiecznik się pali działają wszystkie jeżeli chodzi o to ale każde tzreba włanczac osobno żeby bezpiecznik sie nie spalił a te kwadratowe widziaem mial ktoś złaozone przy 1025 tez nieżle wyglada to no praca nocna na tych halogenach jest super sprubuj i zląouż to nie pozalujesz z tyłu tez mam taki halogen też z tyłu elegancko widac jak sie włączy te gorne i tego co mam nad tamtymi lamapami czerwonymi to jest bajeczka jak w dzień.
  Też myśle tak zrobić. Bo te górne nie są rewelacyjne.