Ursus C-360
 

Ursus C-360

  • 3986 wyświetleń

z przednim podnośnikiem



Rekomendowane komentarze

  • Nowicjusz
  • Tilian
  • 0 3

Fajna rzecz, mozna by było załozyć to do c 360 z nowa maską ale nie wiem czy by nie zawadziło o lampy

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Nowicjusz
  • kimi
  • 0 8

to chyba jest do spycha i takie tam,a który jego rok i walnij fotki z środka i z tyłu

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Nowicjusz
  • skrok20
  • 0 25

witam was ten podnosnik z przodu co jest to z ojcem robilismy sami troche siedzielismy nad tym ale sie oplacalo. jest przydatny bardzo. naprzyklad mam spych zapinany do niego ktory tez sami zrobilismy jest mocny i dzieki niemu pozasuwajismy wszystkie rowy na polach bo robilismy melioracje. takze mam do niego przypinane brony lekkie 4 .swietna sprawa te brony na wiosne jak sie kultywaturuje to potem sie podpina do przodu brony a do tylu od zrazu siewnik i mozna zaoszczędzic troche paliwa bo odzaru mozna za jednym zamachem pobronowac i posiać zboze B) B) B)

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Nowicjusz
  • skrok20
  • 0 25

troche odczuwa ale nie duzo . ale przynajmniej na pusto nie chodzi a po drugie to troche dociąza przod B) B)

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • sebe1033
  • 397 7148

za dużo nie odczuwa w końcu szerokośc siewnika (chyba 2,5 2,7 m) pilnuj mocowań żebyś nie przejechał po bronach

Ja kiedyś doczepiałem brony do kultywatora.

PS oryginalny obciążnik :D masz z drugiej taki sam

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Nowicjusz
  • skrok20
  • 0 25

z jednej strony ten obciąznik mam bo on jest do orania na jesien dlatego ze blokady nie trzeba wlączac i kola bioro rownomiernie duzo lepiej z tym obciąznikiem

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Nowicjusz
  • rusan
  • 1 17

fajny ten ciągnik i nawet dobry pomysł z tym podnośnikiem z przodu .Mój sąsiad ma podobny i tez jak sieje to z przodu ma brony .

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • TomekK
  • 0 167
troche odczuwa ale nie duzo . ale przynajmniej na pusto nie chodzi a po drugie to troche dociąza przod B) B)

 

 

to ile ci pali wtedy 360 na godzine siania albo na hektar ???

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Nowicjusz
  • skrok20
  • 0 25

witam dokladnie nie wiem ile pali na hektar ale zdecydowanie mniej niz przy oraniu trzema skibami na jesien ( od 4 do 5 przy sianiu a oraniu od 5 do 6,5 mam cięzko noge troche i nie lubie orac na wolnych obrotach) :D .apropo siania to na wiosne rok temu powiększalismy skrzynie w siewniku i wiecej wchodzi zboza gdzies okolo 150kg( 3 worki zboza po 50kg) teraz przynajmniej zadziej sie napelnia siewnik pozdro B)

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj