Skocz do zawartości

Trwają prace konserwacyjne. Logowanie jest zablokowane.
Dni Pola
Photo
-----

Wydarzenie: Dni Pola

w Kalendarz rolnika
Dodane przez agrofoto, 07 maj 2015
  • Nie masz uprawnień do dodawania wydarzeń


Wydarzy się 16 cze 2015

agrofoto

icon
Województwo: małopolskie
Miasto: Polanowice
Data: 16 czerwiec

Małopolska Hodowla Roślin Sp. z o.o. , jak co roku w czerwcu, organizuje DNI POLA w miejscowości Polanowice koło Krakowa. W tym roku termin ten przypada na 16 czerwca.

Impreza ta od lat cieszy się bardzo dużą popularnością wśród rolników z województw: małopolskiego, podkarpackiego, świętokrzyskiego, mazowieckiego, śląskiego.


Na poletkach doświadczalnych prezentowane będą najnowsze odmiany zbóż jarych i ozimych, kukurydzy, buraków pastewnych, traw gazonowych i pastewnych oraz pozostałych odmian rolniczych Małopolskiej Hodowli Roślin.


W tym roku Organizatorzy chcieliby zwrócić szczególną uwagę Gości na 2 odmiany zbóż jarych: pszenica Harenda i owies Harnaś. Podczas DNI POLA, oprócz odmian roślin, prezentowane będą również różne modele nawożenia i ochrony roślin przed szkodnikami i chorobami, pokazy maszyn rolniczych itp.

Hodowcy i specjaliści z zakresu agrotechniki z Małopolskiej Hodowli Roślin Sp. z o.o. chętnie będą służyć Państwu wszelkimi informacjami dotyczącymi prezentowanych odmian.DNI POLA:

16 czerwca 2015

Polanowice

32-090 Słomniki (25 km od Krakowa)

początek spotkania: godz. 10.00

Uczestnicy wydarzenia

Użytkownicy, którzy wezmą udział w wydarzeniu

Wezmę udział

Nie wezmę udziału

1 Użytkowników weźmie udział

0 Użytkowników nie weźmie udziału
0 Komentarze