Skocz do zawartości

Trwają prace konserwacyjne. Logowanie jest zablokowane.
Dni pola Procam Polska 2015
Photo
-----

Wydarzenie: Dni pola Procam Polska 2015

w Kalendarz rolnika
Dodane przez agrofoto, 21 kwi 2015
  • Nie masz uprawnień do dodawania wydarzeń


Wydarzy się 23 cze 2015

agrofoto

icon
Województwo: pomorskie
Miasto: STANOWO
Data: 23 czerwiec

Doradcy PROCAM jak co roku zapraszają Państwa na cykliczne imprezy pod hasłem „Dni Pola”. To już 11 raz spotykamy się z naszymi Klientami na poletkach doświadczalnych a w tym roku spotykamy się w 6 lokalizacjach rozłożonych na terenie naszego kraju. Podczas tych spotkań staramy się przekazać Państwu jak najwięcej informacji, a także wymienić opinie i doświadczenia, tak aby nasza współpraca przebiegała jeszcze bardziej pomyślnie z pożytkiem dla obydwu stron. Na Dniach Pola pokazujemy sprawdzone w naszych doświadczeniach i ekonomicznie uzasadnione rozwiązania w produkcji roślinnej.
Każde Dni Pola rozpoczynają się wprowadzeniem z zakresu agrotechniki, nasiennictwa i ochrony roślin. Ponieważ będziemy wszyscy przed wyborem odmian zarówno zbóż ozimych jak i rzepaku ozimego jednym z głównych wykładów będzie ocena materiału siewnego proponowanego Państwu przez Dział Nasienny PROCAM.

Tematyka prowadzonych wykładów będzie obejmowała: sytuację fitosanitarną na polach w 2015 z uwzględnieniem problemów związanych z przebiegiem pogody (brak zimy itd.), a także dobór optymalnych rozwiązań ochrony i nawożenia roślin uprawnych.

plakat.png

Uczestnicy wydarzenia

Użytkownicy, którzy wezmą udział w wydarzeniu

Wezmę udział

Nie wezmę udziału

1 Użytkowników weźmie udział

0 Użytkowników nie weźmie udziału
0 Komentarze