Skocz do zawartości

FERMA 2015
Photo
-----

Wydarzenie: FERMA 2015

w Kalendarz rolnika
Dodane przez agrofoto, 05 sty 2015
  • Nie masz uprawnień do dodawania wydarzeń


Wydarzy się 20 lut 2015 poprzez 22 lut 2015

agrofoto

icon
Województwo: nie ustawione
Data: 20 luty - 22 luty

Wychodząc naprzeciw potrzebom wystawców i zwiedzających w wyniku dynamicznego rozwoju Targów FERMA, w 2015 roku odbędą się one w nowym obiekcie wystawienniczym EXPO ŁÓDŹ oraz sąsiadującej z nią halą MOSiR.

Podczas FERMY 2015 ponad 200 wystawców z kraju i zagranicy zaprezentuje bogatą ofertę wszystkiego, co niezbędne w chowie i hodowli zwierząt począwszy od genetyki poprzez pasze i systemy ich zadawania, leki i preparaty weterynaryjne, roboty udojowe, wyposażenie budynków inwentarskich (również ich projekty i budowę), maszyny do zbioru i konserwacji pasz, a także ciągniki.
Organizator przewiduje ponad 25 000 zwiedzających: hodowców bydła, świń i drobiu z całej Polski.
Targi to jednak nie tylko ekspozycja firm. W 18-letniej historii imprezy, co roku niezwykle istotnym elementem była i jest konferencja naukowo-techniczna, gdzie wygłoszonych zostanie 30 referatów moderowanych przez wybitnych naukowców i praktyków, wśród których nie zabraknie tak uznanych w branży nazwisk jak: prof. Z. Kowalski, prof. Z. Pejsak, prof. J Twardoń, prof. A. Rutkowski, czy dr. Z. Lach.
W ramy konferencji podobnie jak w poprzedniej edycji targów, wpisuje się nowatorski program kazeinowy dla hodowców bydła i producentów mleka oraz dobrze już znany „Zdrowa Krowa", który przedstawi Spółdzielcza Mleczarnia SPOMLEK w Radzyniu Podlaskim.
W tym roku odbędą się również debaty - poruszające tematy niezwykle istotne dla każdego hodowcy. Pierwsza z nich to: „Rynek mleka po uwolnieniu kwot mlecznych, ze szczególnym uwzględnieniem sytuacji hodowców bydła i producentów mleka w Polsce". Druga: „Dramatyczna sytuacja na rynku świń! Jak przetrwać trudny okres? i trzecia, na którą zaproszony został Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi:, „Jaka Wspólna Polityka Rolna na lata 2014-2020"
Tradycją FERMY stał się, co roku budzący wielkie zainteresowanie i emocje, konkurs dla zwiedzających, w którym przybyli do EXPO hodowcy mają szansę każdego dnia wygrać laptopy i tablety fundowane przez Organizatora oraz niespodzianki przygotowane przez Wystawców.
Podczas targów spróbować będzie można doskonałych polskich serów oraz wędlin na specjalnie w tym celu przygotowanych stoiskach degustacyjnych wspieranych przez Fundusze Promocji Mleka i Wieprzowiny.
Zapraszamy do Łodzi, do Hal EXPO oraz MOSiR w dniach 20 - 22 lutego 2015!
Szczegółowe informacje dostępne na: http://www.targiferma.com.pl/

Uczestnicy wydarzenia

Użytkownicy, którzy wezmą udział w wydarzeniu

Wezmę udział

Nie wezmę udziału

6 Użytkowników weźmie udział


Zobacz wszystkich

1 Użytkowników nie weźmie udziału
0 Komentarze