Skocz do zawartości

POLAGRA-TECH
Photo
-----

Wydarzenie: POLAGRA-TECH

w Kalendarz rolnika
Dodane przez agrofoto, 25 wrz 2014
  • Nie masz uprawnień do dodawania wydarzeń


Wydarzy się 28 wrz 2014 poprzez 02 paź 2014

agrofoto

icon
Województwo: wielkopolskie
Miasto: Poznań
Data: 28 wrzesień - 02 październik


Międzynarodowe Targi Technologii Spożywczych POLAGRA-TECH dzielą się na trzy salony tematyczne:

Salon Technologii Piekarskich i Cukierniczych, wcześniej zwany Salonem Przemysłu Piekarskiego i Cukierniczego oraz Salonem Dodatków do Żywności, odbywa się co dwa lata, w latach parzystych. W ramach niniejszej ekspozycji prezentowane są maszyny, urządzenia, komponenty i dodatki stosowane w branży cukierniczej i piekarskiej.

Salon Technologii Mięsnych, wcześniej zwany Salonem Maszyn i Urządzeń dla Przemysłu Mięsnego i Salonem Dodatków do Żywności, odbywa się co dwa lata, w latach nieparzystych. Podczas tych targów zapoznać się można z maszynami, urządzeniami oraz komponentami i dodatkami stosowanymi w przemyśle mięsnym.

Salon Technologii Spożywczych, wcześniej Salon Maszyn i Urządzeń dla Przemysłu Spożywczego, Salon Urządzeń Chłodniczych, Klimatyzacyjnych i Grzewczych oraz Salon Maszyn i Urządzeń dla Przemysłu Mleczarskiego – organizowany jest co roku. Na zwiedzających czeka szeroka oferta wystawiennicza: od maszyn, urządzeń, aparatury kontrolno-pomiarowej przez urządzenia chłodnicze, klimatyzacyjne i grzewcze po środki transportu, higieny i środki ochrony przed szkodnikami.

Aby ułatwić naszym wystawcom i zwiedzającym identyfikację z interesującymi ich salonami dokonaliśmy rebrandingu naszego logotypu. Od tego roku nasi klienci w sposób szybki i prosty będą mogli znaleźć aktualne informacje o realizowanych w danym roku targach.

Uczestnicy wydarzenia

Użytkownicy, którzy wezmą udział w wydarzeniu

Wezmę udział

Nie wezmę udziału

1 Użytkowników weźmie udział

0 Użytkowników nie weźmie udziału
0 Komentarze